MEI -JUNI - JULI - AUGUSTUS - SEPTEMBER - OKTOBER - NOVEMBER - DECEMBER

MEI
Zaterdag 4 mei
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 14.25 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Mol Sint-Pieterstoren 15.00 u.  Carl Van Eyndhoven en Jasper Depraetere (Overdrachtsconcert)
Dinsdag 7 mei
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Robert Hutten
Donderdag 9 mei
  Brussel Federaal Parlement 12.30 u.  Brecht Berteloot (Dag van Europa)
Vrijdag 10 mei
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 16.00 u.  Rosemarie + Jitse
Zaterdag 11 mei
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Koen Van Assche
Zaterdag 18 mei
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Koen Cosaert
  Schijndel Servatiustoren 14.00 u.  Rosemarie Seuntiëns (beiaard) en Dominique Paats (accordeon)
Zondag 19 mei
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 16.30 u.  Twan Bearda
Dinsdag 21 mei
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Anne Lu (Canada)
Zaterdag 25 mei
  Etten-Leur van Goghkerk 15.00 u.  Joost van Balkom
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Malgosia Fiebig
  Zutphen Wijnhuistoren 14.00 -16.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
Zondag 26 mei
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 16.30 u.  Jeugdbeiaardklas Mechelen (wegens 20 jaar jeugdbeiaardklas)
Vrijdag 31 mei
  Almere Haven Goede Redetoren 13.00 u.  Gerda Peters
  Asten Maria Presentatietoren 11.30 u.  Rosemarie Seuntiëns
top agenda

JUNI
Zaterdag 1 juni
  Doesburg Martinitoren 14.00 u.  Frans Haagen (lezingen en concert)
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 14.25 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Etten-Leur van Goghkerk 15.00 u.  Katarzyna Takao-Piastowska (PL)
Zondag 2 juni
  Enschede Grote Kerk 13.00 u.  Malgosia Fiebig
  Huissen OLV-kerk 12.30 u.  Marcel Siebers
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Annie Gao (USA)(klassiek, beiaardcomposities, jazz)
  Postel Abdijtoren 15.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Puurs Sint-Pieters 14.30 u.  Dina Verheyden (beiaard) en Bart Jacobs (orgel)
Maandag 3 juni
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Eddy Mariën
Dinsdag 4 juni
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Jessica Simonetti
Woensdag 5 juni
  Bergen op Zoom De Peperbus 20.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Bergen op Zoom Peperbus 19.30 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Tommy van Doorn
Donderdag 6 juni
  Goes Maria Magdalenakerk 19.30 u.  Rien Donkersloot
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Malgosia Fiebig
Zaterdag 8 juni
  Mechelen Beiaardpaviljoen 12.30 u.  Eindexamen Beiaardschool deel 1
  Mechelen Beiaardpaviljoen 15.00 u.  Eindexamen Beiaardschool deel 2
  Oirschot Sint-Petrusbasiliek 16.00 u.  Sander van den Houten
  Voorburg Oude Kerk 14.00 u.  Gerda Peters
Zondag 9 juni
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Hylke Banning
Maandag 10 juni
  Beverwijk St.Agathakerk 20.00 u.  Lydia en Boudewijn Zwart (feestelijk openingsconcert 100 jaar Agathakerk, met mobiel carillon en poppenspel)
  Izegem Sint-Tillo 20.00 u.  Koen Cosaert (visualisatie)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Kenneth Theunissen (1e prijs Fabiolawedstrijd 2008)
Woensdag 12 juni
  Bergen op Zoom Peperbus 19.30 u.  Janno den Engelsman
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Claire Janezic (USA)
Donderdag 13 juni
  Goes Maria Magdalenakerk 19.30 u.  Peter Bray (Australië)
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Malgosia Fiebig
Vrijdag 14 juni
  Kampen Nieuwe Toren 19.30 u.  Frans Haagen (beiaard) en Annette Scholten (Lame Sonor)
Zaterdag 15 juni
  Roermond Stadhuistoren 19.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Venlo Martinus 15.30 u.  Duo Bellini: Gerda Peters & Jessica Simonetti
  Voorburg Oude Kerk 11.00 u.  Sander van den Houten
Zondag 16 juni
  Grimbergen Mobiele beiaard "Bells Lab" 14.00 u.  Jan Verheyen en Annemie Schildermans (familievoorstelling "Rocky het Klokkie”)
  Grimbergen Mobiele beiaard "Bells Lab" 16.30 u.  Jan Verheyen (beiaard) en Cedric Honings (gitaar)("Van Bach tot Nirvana")
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Johan Van Audenhaege
Maandag 17 juni
  Izegem Sint-Tillo 20.00 u.  Florian Cosaert & Koen Cosaert (quatre-mains)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Boudewijn Zwart (1e prijs Fabiolawedstrijd 1990)
Dinsdag 18 juni
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Anne Lu (Canada)
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Boudewijn Zwart en Wim Ruitenbeek
Woensdag 19 juni
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Annie Gao (VS)
Donderdag 20 juni
  Goes Maria Magdalenakerk 19.30 u.  Luc Dockx
  Groningen Martini 19.30 u.  Maurits Bunt
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Gijsbert Kok
Vrijdag 21 juni
  Almere Haven Goede Redetoren 13.00 u.  Malgosia Fiebig
  Den Haag Grote Kerk 16.00 u.  Twan Bearda
  Doesburg Martinitoren 21.00 u.  Frans Haagen (midzomeravond, beiaard en elektronica)
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Joost van Balkom (aansluitend orgelconcert: Auke de Boer met Klaas van Slageren - trombone)
  Huissen OLV-kerk 15.00 u.  Marcel Siebers (wensconcert)
  Kampen Nieuwe Toren 19.30 u.  Peter Bray (Australië)
Zaterdag 22 juni
  Etten-Leur van Goghkerk 15.00 u.  Gerrit van der Schouw
  Leuven Abdij van Park 15.00 u.  Luc Rombouts (muziek van vrouwelijke componisten)
  Rijssen Schildkerktoren 14.00 u.  Hans Broekhuijsen (saxofoon), Jan-Geert Heuvelman (beiaard), Boudewijn Zwart (piano)
  Tongeren Doe-Beiaard 11.00 u.  Jan Verheyen & Jan Peeters (voor kinderen)
  Tongeren O.L.V.-basiliek 15.00 u.  Giddon Bodden
  Tongeren Mobiele beiaard "Bells Lab" 10.00 u.  Jan Verheyen (familievoorstelling "Rocky het Klokkie")
  Venray Grote Kerk 16.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Voorburg Oude Kerk 14.00 u.  Richard de Waardt (kinderboekenfestival "In de wolken")
  Zutphen Wijnhuistoren 14.00 -15.00 u. Frans Haagen (beiaard yoga concert)
Zondag 23 juni
  Enschede Grote Kerk 13.00 u.  Azarnoosh (Ud) & Kia Kalhori (ArtEZ-student uit Iran), Esther Schopman (beiaard)
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Anne Lu (Canada)
  Middelstum Hippolytuskerk 16.00 u.  Jeroen Heijungs
  Middelstum Hippolytuskerk 16.00 u.  Jeroen Heijungs
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Gideon Bodden
  Roermond Stadhuistoren 14.30 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Tongeren Mobiele beiaard "Bells Lab" 14.00 u.  Jan Verheyen
  Tongeren O.L.V.-basiliek 15.00 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
Maandag 24 juni
  Beverwijk St.Agathakerk 20.00 u.  Gerda Peters
  Izegem Sint-Tillo 20.00 u.  Jasper Depraetere
  Kortrijk Halletoren 19.30 u.  Annie Gao (USA)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Julia Littleton (USA) & Anne Lu (Canada)
Dinsdag 25 juni
  Enkhuizen Drommedaris 17.30 u.  Georg Wagner en Ariane Toffel (D)(quatre mains)
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Georg Wagner en Ariane Toffel (D)(quatre mains)
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Julia Littleton (USA)
  Roosendaal St. Janstoren 20.00 u.  Toni Raats
Woensdag 26 juni
  Bergen op Zoom Peperbus 19.30 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Anne Lu (CAN) & Julia Littleton (USA)
Donderdag 27 juni
  Goes Maria Magdalenakerk 19.30 u.  Malgosia Fiebig
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Maurits Bunt
  Sint-Niklaas Belfort 10.00 u.  Kenneth Theunissen en Stefan Meylaers (songs ABBA)
Vrijdag 28 juni
  Den Haag Grote Kerk 16.00 u.  Janno den Engelsman
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Rien Donkersloot (aansluitend ook orgelconcert)
  Kampen Nieuwe Toren 19.30 u.  Bernard Winsemius
  Lochem Gudulatoren 19.00 u.  Jan-Geert Heuvelman (beiaard), Lochems Koper Collectief olv Harry ten Brinke
Zaterdag 29 juni
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Leuven Abdij van Park 15.00 u.  Dina Verheyden
  Oirschot Sint-Petrusbasiliek 16.00 u.  Carl van Eyndhoven
  Rijssen Schildkerktoren 14.00 u.  Jan-Geert Heuvelman (beiaard), Lochems Koper Collectief olv Harry ten Brinke
  Venlo Martinus 15.30 u.  Peter Bray (Australië)
  Voorburg Oude Kerk 14.00 u.  Marcel Siebers
Zondag 30 juni
  Roermond Stadhuistoren 14.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Zutphen Wijnhuistoren 16.30 u.  Frans Haagen (orgel, beiaard, wandelconcert)
  Zutphen Wijnhuistoren 16.30 u.  Dennis Vallenduuk (orgel, beiaard, wandelconcert)
  Zutphen Wijnhuistoren 16.30 u.  Jim Startman (orgel, beiaard, wandelconcert)
top agenda

JULI
Maandag 1 juli
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Koen Van Assche (beiaard) en Astrid Stockman (zang)
  Izegem Sint-Tillo 20.00 u.  Luc Rombouts
  Kortrijk Halletoren 19.30 u.  Wim Ruitenbeek
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Joey Brink (1e prijs Fabiolawedstrijd 2014)
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Malgosia Fiebig, Susanne Rosmolen (cello)
Dinsdag 2 juli
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Oleksandra Makarova (Oekraïne)
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Malgosia Fiebig
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Joey Brink (USA)
  Turnhout Sint-Pieterskerk 11.30 u.  Claire Janezic (USA) (beiaard / orgel)
Woensdag 3 juli
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Koen Van Assche
  Lommel Sint-Pietersbandenkerk 20.00 u.  Joey Brink (USA)
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Sneek Martinikerk 20.00 u.  Bob van der Linde
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Luc Rombouts (de vier windstreken: Noord)
Donderdag 4 juli
  Herentals Belfort 20.00 u.  Koen Van Assche
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Jasper Stam
  Puurs Sint-Pieters 20.00 u.  Tijl Stynen (Independence Day)
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Malgosia Fiebig
Vrijdag 5 juli
  Den Haag Grote Kerk 16.00 u.  Gijsbert Kok (met balletschool)
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Henk Verhoef (aansluitend ook orgelconcert)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Joey Brink (USA)
  Kampen Nieuwe Toren 19.30 u.  Annie Gao (USA)
Zaterdag 6 juli
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Mathieu Polak
  Appingedam Nicolaïtoren 15.00 u.  Adolph Rots
  Boxtel Sint-Petrustoren 13.00 u.  Katarzyna Takao-Piastowska (PL)
  Dendermonde Belfort 19.00 u.  Lorenz Meulebroek
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Ann Vancoillie (viool) (filmmuziek_)
  Leuven Abdij van Park 15.00 u.  Malgosia Fiebig
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Joey Brink (USA)
  Venlo Martinus 15.30 u.  Oleksandra Makarova (Oekraïne)
Zondag 7 juli
  Doesburg Martinitoren 14.00 u.  Frans Haagen (Mozart - culturele zondag)
  Enschede Grote Kerk 13.00 u.  Joey Brink (USA)
  Meise Sint-Martinus 19.00 u.  Eddy Mariën
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Joey Brink (USA)
  Postel Abdijtoren 15.00 u.  Arie Abbenes
  Utrecht Nicolaïkerk 14.00 u.  Malgosia Fiebig (375 jaar Hemonyklokken van de Nicolaïkerk)
  Valkenswaard Sint-Nicolaastoren 15:00 u.  Tommy van Doorn (beiaard en saxofoon)
Maandag 8 juli
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Joey Brink (USA)
  Beverwijk St.Agathakerk 20.00 u.  Gerda Peters ism Tineke Jippes (stadsdichter)
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Rien Donkersloot
  Izegem Sint-Tillo 20.00 u.  Ayako Vander Poorten
  Kortrijk Halletoren 19.30 u.  Koen Cosaert
  Kortrijk Halletoren 19.30 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Geert D'hollander (1e prijs Fabiolawedstrijd 1987)
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  David van der Vlies
Dinsdag 9 juli
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Arie Abbenes
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Koen Cosaert
  Laren (NH) Johanneskerk 20.00 u.  Klaas de Haan (beiaard) en Tjalling Roosjen (orgel)
  Roosendaal St. Janstoren 20.00 u.  Tijl Stynen
  Turnhout Sint-Pieterskerk 11.30 u.  Koen Van Assche (beiaard / orgel)
Woensdag 10 juli
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Luc Rombouts
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Richard de Waardt
  Mechelen Sint-Rombouts 10.00 u.  Preselectie Internationale Beiaardwedstrijd Koningin Fabiola deel 1
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Wim Van den Broeck
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Mathieu Polak
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Oleksandra Makarova
Donderdag 11 juli
  Amersfoort o.l. Vrouwentoren 20.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Brussel Federaal Parlement 12.30 u.  Julia Toumassian (feest Vlaamse Gemeenschap)
  Dendermonde Belfort 20.00 u.  Wim Berteloot
  Gent Belfort 11.00 u.  Kenneth Theunissen (Vlaamse feestdag)
  Mechelen Sint-Rombouts 10.00 u.  Preselectie Internationale Beiaardwedstrijd Koningin Fabiola deel 2 en Proclamatie
  Mol Sint-Pieterstoren 11.00 u.  Frank Steijns
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Malgosia Fiebig
  Sint-Niklaas Belfort 15.00 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Jasmijn Dewachter (piano) (Vlaamse klassiekers)
Vrijdag 12 juli
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Bauke Reitsma (aansluitend ook orgelconcert)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Scott Orr
  Harderwijk Grote Kerk 19.30 u.  Wim Ruitenbeek
  Huissen OLV-kerk 15.00 u.  Marcel Siebers
  Kampen Nieuwe Toren 19.30 u.  Dennis Vallenduuk
  Lochem Gudulatoren 19.00 u.  Jan-Geert Heuvelman (beiaard), Dick Sanderman (piano)
  Zutphen Wijnhuistoren 19.30 u.  Frans Haagen
Zaterdag 13 juli
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Kris Binon (trompet / cornet)
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Jan Bezuijen (afscheidsconcert)
  Leuven Abdij van Park 15.00 u.  Arie Abbenes
  Mechelen Sint-Rombouts 14.00 u.  Finale Internationale Beiaardwedstrijd Koningin Fabiola deel 1
  Oirschot Sint-Petrusbasiliek 16.00 u.  Jeroen Heijungs
  Rijssen Schildkerktoren 14.00 u.  Jan-Geert Heuvelman (beiaard), Dick Sanderman (piano)
  Venlo Martinus 15.30 u.  Rosemarie Seuntiëns (Roaming Bells)
  Venlo Martinustoren 15.30 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Zierikzee Stadhuistoren 14.30 u.  Dick van Dijk
Zondag 14 juli
  Mechelen Cultuurcentrum 14.00 u.  Finale Internationale Beiaardwedstrijd Koningin Fabiola deel 2 & Proclamatie
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Philippe Beullens (stijlentwist)
  Nijmegen St. Stevenstorern 12.30 u.  Wim Ruessink (Vierdaagsefeesten)
  Sluis Belfort 15.00 u.  Ludo Geloen
Maandag 15 juli
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Joseph Min (USA) en Claire Janezic (USA)
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Sander van den Houten
  Kortrijk Halletoren 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Stefan Meylaers (piano) (muziek voor kinderen)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Alex Johnson (1e prijs Fabiolawedstrijd 2019)
  Nijmegen St. Stevenstorern 11.00 u.  Malgosia Fiebig (Vierdaagsefeesten)
  Rotterdam Stadhuis 19.30 u.  Richard de Waardt & strijkkwartet
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Joey Brink (USA)
Dinsdag 16 juli
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Carson Landry (USA)
  Haarlem St. Bavotoren 19.00 u.  Rien Donkersloot
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Koen Cosaert
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Boudewijn Zwart
  Turnhout Sint-Pieterskerk 11.30 u.  Joseph Min (USA)(beiaard / orgel)
Woensdag 17 juli
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Lorenz Meulebroek
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Carson Landry (USA)
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Peter Bray (Australië) & Claire Janezic (USA)
  Lommel Sint-Pietersbandenkerk 20.00 u.  Luc Dockx
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Boudewijn Zwart
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Joseph Min & Duo François/Malfeyt
  Sneek Martinikerk 20.00 u.  Katarzyna Takao-Piastowska (PL)
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Wesley Arai (USA)
Donderdag 18 juli
  Dendermonde Belfort 20.00 u.  Twan Bearda
  Haarlem St. Bavotoren 15.00 u.  Gideon Bodden
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Anne Lu (Canada)
  Herentals Belfort 20.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Puurs Sint-Pieters 20.00 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Stefan Meylaers (piano) (Queen)
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Koen Cosaert & Florian Cosaert (quatre-mains)
Vrijdag 19 juli
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Carson Landry (USA)
  Haarlem St. Bavotoren 19.00 u.  Rien Donkersloot
  Harderwijk Grote Kerk 19.30 u.  Hans van Heemst
  Kampen Nieuwe Toren 19.30 u.  Sander van den Houten
  Weesp St. Laurenstoren 19.00 u.  Klaas de Haan
Zaterdag 20 juli
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Doesburg Martinitoren 14.00 u.  Jessica Simonetti
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Maurits Bunt
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Wesley Arai (USA)
  Tongeren O.L.V.-basiliek 15.00 u.  Annie Goa (USA)
Zondag 21 juli
  Brussel Kathedraal 10.40 u.  Marc Van Bets
  Dendermonde Belfort 19.00 u.  Lorenz Meulebroek
  Enschede Grote Kerk 13.00 u.  Monika Kaźmierczak (PL)
  Gent Belfort 11.00 u.  Kenneth Theunissen (Nationale feestdag)
  Leuven Sint-Geertruikerk 15.00 u.  Koen Cosaert
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Middelstum Hippolytuskerk 14.00 u.  Henk Veldman
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Monika Kaźmierczak (PL)
  Sluis Belfort 15.00 u.  Jean-Pierre Hautekiet
Maandag 22 juli
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Michael Gancz en Tijl Stynen
  Beverwijk St.Agathakerk 20.00 u.  Monika Kaźmierczak (PL)
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Dirk S. Donker
  Kortrijk Sint-Maarten 19.30 u.  Koen Cosaert
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Marc Van Bets
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Luc Rombouts
Dinsdag 23 juli
  Enkhuizen Drommedaris 20.00 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Stefan Meylaers (keyboard)(B)
  Haarlem St. Bavotoren 19.00 u.  Koen Van Assche
  Laren (NH) Johanneskerk 20.00 u.  Jeroen Heijungs (beiaard / orgel)
  Roosendaal St. Janstoren 20.00 u.  Christiaan Winter
  Turnhout Sint-Pieterskerk 11.30 u.  Michael Gancz (USA)(beiaard / orgel)
Woensdag 24 juli
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Toni Raats
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Frits Reynaert (beiaard) en Freya Reynaert (viool)
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Michael Gancz (USA) & Tijl Stynen
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Annie Gao (USA)
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Anna Kasprzycka & Duo Haring/Attema
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Wim Van den Broeck
Donderdag 25 juli
  Dendermonde Belfort 20.00 u.  Carl Van Eyndhoven
  Haarlem St. Bavotoren 19.00 u.  Rien Donkersloot
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Frans Haagen
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Eddy Mariën
Vrijdag 26 juli
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Twan Bearda
  Harderwijk Grote Kerk 19.30 u.  Bauke Reitsma
  Huissen OLV-kerk 15.00 u.  Marcel Siebers
  Lochem Gudulatoren 19.00 u.  Rien Donkersloot (beiaard)
  Weesp St. Laurenstoren 19.00 u.  Henk Veldman
  Zutphen Wijnhuistoren 19.30 u.  Duo Bellini: Gerda Peters & Jessica Simonetti
Zaterdag 27 juli
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Appingedam Nicolaïtoren 15.00 u.  Adolph Rots
  Boxtel Sint-Petrustoren 13.00 u.  Ludo Geloen
  Etten-Leur van Goghkerk 15.00 u.  Rien Donkersloot
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Sander van den Houten
  Mol Sint-Pieter & Pouwelkerk 20.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Nieuwegein Parkbeiaard 15.30 u.  Wesley Arai (USA)
  Oirschot Sint-Petrusbasiliek 16.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Venlo Martinus 15.30 u.  Frank Steijns (met gitarist)
  Zierikzee Stadhuistoren 14.30 u.  Christiaan Winter
Zondag 28 juli
  Hilvarenbeek St. Petrusbanden 15.00 u.  Gijsbert Kok
  Leuven Sint-Geertruikerk 15.00 u.  Ludo Van den Bos
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Julia Littleton (USA)(Bach, Badings, Van Hoof)
  Sluis Belfort 15.00 u.  Brecht Berteloot
Maandag 29 juli
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Jasper Depraetere en Oleksandra Makarova
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Jasper Stam
  Kortrijk Sint-Maarten 19.30 u.  Boudewijn Zwart
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Michael Gancz
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Anna Maria Reverté (E)
Dinsdag 30 juli
  Haarlem St. Bavotoren 19.00 u.  Tommy van Doorn
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Jasper Depraetere
  Turnhout Sint-Pieterskerk 11.30 u.  Jasper Depraetere (beiaard / orgel)
Woensdag 31 juli
  Enkhuizen Drommedaris 20.00 u.  Adolph Rots
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Ludo van den Bos
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Twan Bearda
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Malgosia Fiebig
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Richard de Waardt/Dina Verheyden & Duo Niepold/Verschueren
  Sneek Martinikerk 20.00 u.  Peter Bray (Australië)
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Tijl Stynen
top agenda

AUGUSTUS
Donderdag 1 augustus
  Dendermonde Belfort 20.00 u.  Annie Gao (USA)
  Leuven Universiteitsbibliotheek 20.30 u.  The Bells' Angels
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Christiaan Winter
Vrijdag 2 augustus
  Arnhem Eusebiustoren 15.30 u.  Bob van der Linde (carillon jukebox)
  Cuijk Martinus 19.00 u.  Marcel Siebers
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Peter Bray (Australië)
  Harderwijk Grote Kerk 19.30 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk
  Weesp St. Laurenstoren 19.00 u.  Duo Bellini: Gerda Peters & Jessica Simonetti
Zaterdag 3 augustus
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Jakob De Vreese (piano) (Ciao Italia)
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Jasper Stam
  Leuven Sint-Jan-de-Doperkerk Groot Begijnhof 15.00 u.  Tom Van Peer
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Arie Abbenes
  Nieuwegein Parkbeiaard 15.30 u.  Oleksandra Makarova
  Venlo Martinus 15.30 u.  Claire Janezic (USA)
Zondag 4 augustus
  Enschede Grote Kerk 13.00 u.  Koen Van Assche
  Leuven Sint-Geertruikerk 15.00 u.  Marc Van Eyck
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Arie Abbenes (salonmuziek)
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Koen Van Assche
  Postel Abdijtoren 15.00 u.  Wim & Elien Van den Broeck
  Sluis Belfort 15.00 u.  Wim Berteloot
  Utrecht Nicolaïkerk 14.00 u.  Malgosia Fiebig (375 jaar Hemonyklokken van de Nicolaïkerk)
  Valkenswaard Sint-Nicolaastoren 15:00 u.  Tommy van Doorn (beiaard en blokfluit)
Maandag 5 augustus
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Hemoy Duo (Liesbeth Janssens en Rosalie D'hollander)
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Frans Haagen
  Kortrijk Sint-Maarten 19.30 u.  Tijl Stynen
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Tom Van Peer (1e prijs Fabiolawedstrijd 1998)
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Jasper Depraetere
Dinsdag 6 augustus
  Enkhuizen Drommedaris 20.00 u.  Bernard Winsemius
  Haarlem St. Bavotoren 19.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Laren (NH) Johanneskerk 20.00 u.  Henk Verhoef (beiaard / orgel)
  Roosendaal St. Janstoren 20.00 u.  Luc Rombouts
  Temse Gemeentehuis 20.00 u.  Joannes Thuy & groepen
Woensdag 7 augustus
  Halsteren Martinustoren 19.30 u.  Toni Raats
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Luc Dockx
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Malgosia Fiebig
  Lommel Sint-Pietersbandenkerk 20.00 u.  Annie Gao (USA) (duetten met Rosalie D'hollander)
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Wim Ruitenbeek
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Peter Bray & Duo Sprangers/Florizoone
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Luc Rombouts (de vier windstreken: Oost)
Donderdag 8 augustus
  Dendermonde Belfort 20.00 u.  Brecht Crabeels
  Leuven Universiteitsbibliotheek 20.30 u.  Claire Janezic (USA)
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Jessica Simonetti
  Puurs Sint-Pieters 20.00 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Wim Berteloot
Vrijdag 9 augustus
  Arnhem Eusebiustoren 15.30 u.  Luc Rombouts (muziek van vrouwelijke componisten)
  Cuijk Martinus 19.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Auke de Boer (aanlsuitend orgelconcert: Adries Bogerd)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Adrien Parret
  Harderwijk Grote Kerk 19.30 u.  Wim Van den Broeck
  Lochem Gudulatoren 19.00 u.  Jan-Geert Heuvelman (verzoekprogramma)
  Tholen Oude Stadhuis 19.30 u.  Richard de Waardt & Duo Post/Boone
  Weesp St. Laurenstoren 19.00 u.  Gideon Bodden
  Zutphen Wijnhuistoren 19.30 u.  Chiaki Wada
Zaterdag 10 augustus
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Doesburg Martinitoren 14.00 u.  Casper Struijk
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Stefan Meylaers (piano) (Clouseau)
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Gijsbert Kok
  Goedereede St. Elizabethtoren 14.30 u.  Gijsbert Kok
  Leuven Sint-Jan-de-Doperkerk Groot Begijnhof 15.00 u.  Tommy van Doorn
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk
  Nieuwegein Parkbeiaard 15.30 u.  Claire Janezic (USA)
  Rhenen Cunerakerk 16.00 u.  Klaas de Haan
  Zierikzee Stadhuistoren 14.30 u.  Anna Kasprzycka (PL)
Zondag 11 augustus
  Haarlem St. Bavotoren 15.00 u.  Erik van Bruggen (koororgel), Rien Donkersloot (beiaard)
  Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 13.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Stefan Meylaers (piano) (Clouseau)
  Leuven Sint-Geertruikerk 15.00 u.  Auke de Boer
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Sluis Belfort 15.00 u.  Piet Hamelink
Maandag 12 augustus
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Peter Bray (Australië) en Annie Gao (USA)
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Gijsbert Kok
  Brielle St. Catharijnetoren 19.00 u.  Gijsbert Kok
  Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 12.00 u.  Kenneth Theunissen (Virga-Jesse)
  Kortrijk Sint-Maarten 19.30 u.  Claire Janezic (USA)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Gideon Bodden (1e prijs Fabiolawedstrijd 1993)
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Arie Abbenes (beiaard), Jitte Roosendaal (verteller) - Henry Purcell, "King Arthur"
Dinsdag 13 augustus
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Jasper Depraetere
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Peter Bray (Australië)
  Temse Gemeentehuis 20.00 u.  Joannes Thuy & groepen
Woensdag 14 augustus
  Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 19.00 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Tibo Schildermans (hobo)
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Luc Dockx en Kamiel Dockx
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Jasper Depraetere & Veva Gerard
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Wim Van den Broeck
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Rosemarie Seuntiens & Kabál
  Sneek Martinikerk 20.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Luc Rombouts (de vier windstreken: Zuid)
  Tongeren O.L.V.-basiliek 20.00 u.  Jan Peeters (nocturne)
Donderdag 15 augustus
  Brussel Kathedraal 14.00 u.  Elien Van Den Broeck
  Dendermonde Belfort 20.00 u.  Frank Steijns
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 16.30 u.  Eddy Mariën
  Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 12.30 u.  Kenneth Theunissen, Jan Mertens en het Horster (Ned) mannenkoor
  Leuven Universiteitsbibliotheek 20.30 u.  Peter Bray (Australië)
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Malgosia Fiebig
  Postel Abdijtoren 15.00 u.  Carl Van Eyndhoven
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Wim Ruitenbeek
  Sint-Niklaas Belfort 08.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Jasmijn Dewachter (piano) (Franse chansons)
Vrijdag 16 augustus
  Arnhem Eusebiustoren 15.30 u.  Gideon Bodden (muziek M. Ravel)
  Cuijk Martinus 19.00 u.  Duo Bellini: Gerda Peters & Jessica Simonetti
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Gijsbert Kok (aansluitend ook orgelconcert)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Harderwijk Grote Kerk 19.30 u.  Wim Ruitenbeek
  Harelbeke Sint-Salvator 19.30 u.  Koen Cosaert (verjaardag Peter Benoit)
  Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 12.00 u.  Mathieu Lenaerts (Tongerse Kroningsfeesten en Virga-Jessefeesten)
  Sint-Maartensdijk Maartenskerk 19.30 u.  Richard de Waardt & Corné en Andrea Jopse
  Weesp St. Laurenstoren 19.00 u.  Jeroen Heijungs
Zaterdag 17 augustus
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Appingedam Nicolaïtoren 15.00 u.  Adolph Rots
  Etten-Leur van Goghkerk 15.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Jakob De Vreese (piano) (Franse chansons)
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Hans van Heemst
  Leuven Sint-Jan-de-Doperkerk Groot Begijnhof 15.00 u.  Jasper Depraetere
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Carlo van Ulft (USA)
  Rhenen Cunerakerk 16.00 u.  Malgosia Fiebig
  Scheveningen Oude Kerk 15.00 u.  Gijsbert Kok (onderdeel orgel / wandeltocht)
  Venlo Martinus 15.30 u.  Carlo van Ulft (USA)
Zondag 18 augustus
  Enschede Grote Kerk 13.00 u.  Claire Janezic (USA)
  Haarlem St. Bavotoren 15.00 u.  Sander van den Houten (koororgel en beiaard)
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Peter Bray (Australië) (passionele muziek)
  Middelstum Hippolytuskerk 14.00 u.  Henk Veldman
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Claire Janezic (USA)
Maandag 19 augustus
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Koen Van Assche
  Brielle Catharijnetoren 19.00 u.  Bernard Winsemius
  Kortrijk Sint-Maarten 19.30 u.  Chantal Mollet
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Oleksandra Makarova & Annie Gao
  Rotterdam Stadhuis 19.30 u.  Frank Steijns & Kwartet Manebrandt
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Gideon Bodden
Dinsdag 20 augustus
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Merle Kollum (Estland)
  Roosendaal St. Janstoren 20.00 u.  Twan Bearda
  Temse Gemeentehuis 20.00 u.  Joannes Thuy & groepen
Woensdag 21 augustus
  Halsteren Martinustoren 19.30 u.  Luc Dockx
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  Boudewijn Zwart
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Merle Kollum (Estland)
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Katarzyna Takao Piastowska (PL)
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Elien Van den Broeck met Emma en Cleo Pibalkasat (viool)
  Rotterdam Laurenstoren 19.30 u.  Claire Janezic & Neighbours trio
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  Luc Rombouts (de vier windstreken: West)
Donderdag 22 augustus
  Dendermonde Belfort 19.00 u.  Lorenz Meulebroek (beiaard) en Brecht Crabeels (piano)
  Leuven Universiteitsbibliotheek 20.30 u.  Luc Rombouts en Katleen Everaerts (muziek van vrouwelijke componisten - met voordracht)
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Klaas de Haan
  Puurs Sint-Pieters 20.00 u.  Dina Verheyden en Kabál
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Koen Cosaert
Vrijdag 23 augustus
  Arnhem Eusebiustoren 15.30 u.  Bob van der Linde
  Cuijk Martinus 19.00 u.  Merlo Kollom (EST)
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Sander van den Houten (aansluitend ook orgelconcert)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  Annie Gao (USA)
  Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 12.00 u.  Kenneth Theunissen (Virga-Jesse)
  Huissen OLV-kerk 15.00 u.  Marcel Siebers
  Lochem Gudulatoren 19.00 u.  Hans Broekhuijsen (saxofoon) Jan-Geert Heuvelman (beiaard) Boudewijn Zwart (piano)
  Tholen Oude Stadhuis 19.30 u.  Dina Verheyden & Kabál
  Utrecht Domtoren 18.30 u.  Frans Haagen (Festival Oude Muziek)
  Zutphen Wijnhuistoren 19.30 u.  Hans van Heemst
Zaterdag 24 augustus
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Tijl Stynen
  Doesburg Martinitoren 14.00 u.  Jim Startman
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Stefan Meylaers (piano) (songs ABBA)
  Goedereede Catharijnetoren 14.30 u.  Jan Bezuijen (luisterwedstrijd)
  Leuven Sint-Jan-de-Doperkerk Groot Begijnhof 15.00 u.  Luc Rombouts (muziek van vrouwelijke componisten)
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Wim Ruitenbeek (beiaard) en Boudewijn Zwart (piano)
  Rhenen Cunerakerk 16.00 u.  Annie Gao (USA)
  Utrecht Domtoren 11.00 u.  Wim Van den Broeck (Festival Oude Muziek)
  Venlo Martinus 15.30 u.  Jasper Depraetere met celliste (B)
  Zierikzee Stadhuistoren 14.30 u.  Janno den Engelsman
Zondag 25 augustus
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Elien en Wim Van den Broeck
  Middelstum Hippolytuskerk 16.00 u.  Dina Verheijden
  Middelstum Hippolytuskerk 16.00 u.  Dina Verheijden
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Bernard Winsemius (Festival Oude Muziek)
Maandag 26 augustus
  Antwerpen O.L.V.-kathedraal 20.00 u.  Liesbeth Janssens
  Brielle Catharijnetoren 21.30 u.  Rien Donkersloot
  Kortrijk Sint-Maarten 19.30 u.  Koen Cosaert (wensconcert)
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Twan Bearda (1e prijs Faabiolawedstrijd 2003)
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
Dinsdag 27 augustus
  Enkhuizen Drommedaris 17.30 u.  Janno den Engelsman
  Enkhuizen Zuidertoren 20.00 u.  Janno den Engelsman
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Julia Littleton, Blai Ciurana i Abelli (Festival Oude Muziek)
Woensdag 28 augustus
  Groningen Martini 09.00 u.  Maurits Bunt (Gronings ontzet)
  Hoogstraten St. Katharina 19.30 u.  An Lommelen
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Richard de Waard & Dina Verheyden (quatre-mains)
  Lier Sint-Gummaruskerk 20.00 u.  Koen Van Assche
  Lommel Sint-Pietersbandenkerk 20.00 u.  Jan Verheyen en Harmonie "Hoop in de toekomst" op mobiele beiaard
  Peer St. Trudo 20.00 u.  Lorenz Meulebroek
  Sneek Martinikerk 20.00 u.  Wim van den Broeck
  Tienen Sint-Germanustoren 20.00 u.  The Bells' Angels
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
Donderdag 29 augustus
  Nijmegen St. Stevenstorern 19.30 u.  Malgosia Fiebig
  Roeselare Sint-Michiel 20.00 u.  Wim Berteloot
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
Vrijdag 30 augustus
  Cuijk Martinus 19.00 u.  Bauke Reitsma
  Dokkum Stadhuis 19.00 u.  Marc Van Eyck (aansluitend orgelconcert: Peter van der Zwaag)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20.00 u.  The Bells' Angels
  Sint-Maartensdijk Maartenskerk 19.30 u.  David van der Vlies & Manebrandt
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Casper Struijk (Festival Oude Muziek)
Zaterdag 31 augustus
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Gent Belfort 19.30 u.  Kenneth Theunissen, Rachel Perfecto en kamerkoor 'Cum Gaudio' (Sint-Martens-Latem)
  Mol Sint-Pieterstoren 20.00 u.  Liesbeth Janssens & Rosalie D'hollander (quatre-mains)
  Rhenen Cunerakerk 16.00 u.  Jeroen Heijungs
  Utrecht Domtoren 20.00 u.  Malgosia Fiebig, Erik Bosgraaf, Jorrit Tamminga ("Domtoren unveiled")
  Utrecht Domtoren 11.00 u.  Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
  Venlo Martinus 15.30 u.  Marcel Siebers met pianiste
top agenda

SEPTEMBER
Zondag 1 september
  Oldenzaal St. Plechelmusbasiliek 20.00 u.  Hylke Banning
  Postel Abdijtoren 15.00 u.  Bernard Winsemius
  Utrecht Domtoren 16.00 u.  Gijsbert Kok (Festival Oude Muziek)
Maandag 2 september
  Groningen Academietoren 15.00 u.  Bob van der Linde (opening academiejaar)
  Mechelen Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle 12.00 u.  Beiaardduo "Bel Ensemble" Dina Verheyden & Richard de Waardt
  Mechelen Sint-Rombouts 20.30 u.  Koen Cosaert
Dinsdag 3 september
  Roosendaal St.Janstoren 20.00 u.  Toni Raats
Woensdag 4 september
  Halsteren Martinustoren 19.30 u.  Janno den Engelsman
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Klaas de Haan
  Mechelen Beiaardpaviljoen 12.30 u.  Eindexamen Beiaardschool deel 1
  Mechelen Beiaardpaviljoen 12.30 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk
  Mechelen Sint-Rombouts 15.00 u.  Eindexamen Beiaardschool deel 2
Donderdag 5 september
  Sint-Niklaas Belfort 10.00 u.  Kenneth Theunissen (beiaard) en Jasmijn Dewachter (piano) (Ciao Italia)
Zaterdag 7 september
  Antwerpen-Kiel Sint-Catharina 16.00 u.  Ludo Van den Bos
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 14.25 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Kampen Nieuwe Toren 10.30 u.  Frans Haagen (verzoeknummers)
  Meise Sint-Martinus 18.00 u.  Eddy Mariën (Klassieke grootmeesters, Vlaamse en Waalse beiaardmuziek)
  Rhenen Cunerakerk 16.00 u.  Maurits Bunt
  Tongeren O.L.V.-basiliek 14.00 u.  Carl Van Eyndhoven (kermis)
Zondag 8 september
  Mechelen Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle 12.00 u.  Dina Verheyden
  Puurs Sint-Pieters 12.00 u.  Dina Verheyden, Tim Couck en Bart Jacobs
  Vleuten Torenpleinkerk 15.00 u.  Tommy van Doorn (orgel / beiaard)
Maandag 9 september
  Mechelen Cultuurcentrum 20.30 u.  Eddy Mariën en Brassband Hombeek olv Stan Nieuwenhuis
Dinsdag 10 september
  Nijkerk Grote Kerk 19.00 u.  Boudewijn Zwart en Wim Ruitenbeek, Falco van Loon (tenor)
Woensdag 11 september
  Mechelen Beiaardpaviljoen 12.30 u.  Beiaardbokes
Vrijdag 13 september
  Zutphen Wijnhuistoren 19.30 u.  Frans Haagen (beiaard) en Annette Scholten (Lame Sonor)
Zaterdag 14 september
  Almelo Georgiustoren 14.00 -15.30 u. Dennis Vallenduuk (open toren)
  Almere Haven Goede Redetoren 11.00 -13.00 u. Gerda Peters en Jessica Simonetti (OMD concert met beeldscherm en open toren)
  Almere Stad Lichtboogtoren 14.00 -16.00 u. Bauke Reitsma (OMD concert en open toren)
  Doesburg Martinitoren 13.45 -16.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
  Enkhuizen Drommedaris 16.00 u.  Open toren en demonstratie door Frits Reynaert
  Etten-Leur van Goghkerk 11.30 u.  Jan-Sjoerd van der Vaart (open monumentendag)
  Hoorn Grote Kerk 13.00 u.  Open toren - Frits Reynaert met Hoornse Brassband o.l.v. Gertjan Loot
  Kampen Nieuwe Toren 10.00 u.  Frans Haagen (open toren)
  Voorburg Oude Kerk 15.30 u.  Gerda Peters (OMD concert met beeldscherm en open toren)
Zondag 15 september
  Almelo Mobiele beiaard Jan Verheyen 13.00 -17.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
  Etten-Leur van Goghkerk 14.00 u.  Jan-Sjoerd van der Vaart (open monumentendag)
  Oirschot Sint-Petrusbasiliek 12.30 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Vleuten Torenpleinkerk 15.00 u.  Sander van den Houten (orgel / beiaard)
Woensdag 18 september
  Mechelen Beiaardpaviljoen 12.30 u.  Beiaardbokes
Vrijdag 20 september
  Harelbeke Sint-Salvator 11.00 u.  Kinderen van de 6e klassen van de Harelbeekse basisscholen olv Karel Opdebeeck & Koen Cosaert (beiaard)
Zaterdag 21 september
  Voorburg Oude Kerk 17.15 u.  Gerda Peters (Huygensfestival)
Woensdag 25 september
  Mechelen Beiaardpaviljoen 12.30 u.  Beiaardbokes
Zaterdag 28 september
  Helenaveen Jules de Cortebeiaard 16.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
Zondag 29 september
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 16.30 u.  Twan Bearda & Peter Thomas
  Middelstum Hippolytuskerk 14.00 u.  Henk Veldman
top agenda

OKTOBER
Woensdag 2 oktober
  Etten-Leur van Goghkerk 10.00 u.  Jan-Sjoerd van der Vaart ("Week van verbinding")
Vrijdag 4 oktober
  Winschoten Olle Witte 16.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (dierendag)
Zaterdag 5 oktober
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 14.25 u.  Rosemarie Seuntiëns
  Venray Grote Kerk 20.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
Zondag 6 oktober
  Roermond Stadhuistoren 14.00 u.  Rosemarie Seuntiëns
Dinsdag 8 oktober
  Brussel Federaal Parlement 12.30 u.  Lorenz Meulebroek (opening parlementair jaar)
Zaterdag 26 oktober
  Hoorn Grote Kerk 19.30 u.  Vereniging "Het Carillon te Hoorn" 100 jaar- Frits Reynaert met Hoornse Brassband o.l.v. Gertjan Loot
Woensdag 30 oktober
  Etten-Leur van Goghkerk 10.00 u.  Jan-Sjoerd van der Vaart (80 jaar bevrijding)
Donderdag 31 oktober
  Veendam Grote Kerk 14.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Allerzielen)
top agenda

NOVEMBER
Vrijdag 1 november
  Brussel Kathedraal 14.00 u.  Brecht Crabeels (Allerheiligen)
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 15.30 u.  Twan Bearda
  Winschoten Olle Witte 16.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Allerzielen)
Zaterdag 2 november
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 14.25 u.  Rosemarie Seuntiëns
Maandag 11 november
  Groningen Martini 17.00 u.  Bob van der Linde (Sint Martinus)
Vrijdag 15 november
  Brussel Federaal Parlement 12.30 u.  Timothy Couck (Feest van de Koning en de Duitst. Gemeenschap)
Vrijdag 19 november
  Winschoten Olle Witte 16.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Sinterklaas)
Donderdag 28 november
  Veendam Grote Kerk 14.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Sinterklaas)
top agenda

DECEMBER
Donderdag 5 december
  Veendam Grote Kerk 14.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Sinterklaas)
Zaterdag 7 december
  Eindhoven Philipsbeiaard Cathrien 14.25 u.  Rosemarie Seuntiëns
Donderdag 12 december
  Groningen Martini 19.30 u.  Bob van der Linde (Kerstspecial 1)
  Veendam Grote Kerk 14.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Kerst)
Vrijdag 13 december
  Voorburg Oude Kerk 16.00 u.  Gerda Peters (ontsteken kaarsjes in de kerstboom)
Zaterdag 14 december
  Boxtel Sint-Petrustoren 13:30 u.  Tommy van Doorn (Kerst)
  Etten-Leur van Goghkerk 14.30 u.  Jan-Sjoerd van der Vaart (Kerstcarols)
Donderdag 19 december
  Groningen Martini 19.30 u.  Maurits Bunt (Kerstspecial 2)
  Veendam Grote Kerk 14.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Kerst)
Vrijdag 20 december
  Winschoten Olle Witte 12.00 u.  Vincent Hensen-Oosterdijk (Kerst)
Zaterdag 21 december
  Etten-Leur van Goghkerk 14.30 u.  Jan-Sjoerd van der Vaart (Kerstcarols)
Dinsdag 24 december
  Voorburg Oude Kerk 17.00 en 19.00 u.  Gerda Peters (Lichtjesavond)
Woensdag 25 december
  Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 14.00 u.  Twan Bearda
Donderdag 26 december
  Middelstum Hippolytuskerk 14.00 u.  Henk Veldman (Kerst)
  Sluis Belfort 15.00 u.  Piet Hamelink (Kerstconcert)
Dinsdag 31 december
  Brussel Kathedraal 14.00 u.  Mathieu Lenaerts (Oudejaarsavond - Silverster)
top agenda