A - B - C - D - E - G - H - I - J - K - L - M - N - O - R - S - T - U - V - W - Z

Aarle-Rixtel47Klokkengieterij   geen gegevens
Alkmaar35St. LaurenstorenChristiaan WinterVr13:00-14.00
Alkmaar47WaagtorenChristiaan WinterVr09:15-09:45
10:45-11:00
11:45-12.00
april t/m 1e vrijdag
september wegens
kaasmarkt
    Za11:00-12:00
Almelo48St. GeorgiustorenFrans HaagenDo14:30-15:30
Almere-Haven50Goede RedetorenGerda PetersWo11:00:12.00beiaardiers wisselen
   Bauke ReitsmaVr11:00-12:00
Almere-Stad50LichtboogtorenGerda PetersWo13:00-14:00beiaardiers wisselen
   Bauke ReitsmaZa11:00-12:00
Alphen a/d Rijn47AdventskerkMarianna MarrasVr19:00-20:00
Amersfoort58O.L. VrouwetorenStudenten NBSDo20:00-21:00
    Vr10:00-11:00
    Za13:00-14:00
16:00-17:00
bespelingen door studenten kunnen uitvallen
Amersfoort49BelgenmonumentStudenten NBS  voor studie - geen vaste tijden
Amsterdam38MunttorenGideon BoddenZa14:00-15:00
Amsterdam47Oude KerkstorenBoudewijn ZwartDi16:00-17:00
   Gideon BoddenZa16:00-17:00
Amsterdam47Koninklijk PaleisFrits Reynaertonregelmatig
   Frits ReynaertMa12:00-13:00zomerbespelingen
   Heleen van der Weelhalf juni tot
   Gastbeiaardierseind augustus
Amsterdam31Plein 1940-1945Klaas de HaanZa14:15-15:001e en 3e van de maand
Amsterdam37Vrije UniversiteitHenk VerhoefMa08:30-09:3030x per jaar
Amsterdam51WestertorenBoudewijn ZwartDi12:00-13:00
Amsterdam35ZuidertorenBoudewijn ZwartDi14:30-15:00
   Gideon BoddenZa19:00-19:30
Apeldoorn52Oude RaadhuisBoudewijn ZwartMa12:00-13:00
Apeldoorn47Groot SchuylenburgMartien van der KnijffDo15:00-16:00
Appingedam51NicolaÔtorenAdolph RotsZa11.00-11:30april t/m sept
Arnhem53St. EusebiustorenJoke Brandsma †Vr10:00-11:00
Assen43StadhuisAuke de BoerWo15:00-16:00
Asten56Maria PresentatiekerkRosemarie SeuntiŽnsWo10:00-11:00
Axel35StadhuistorenPiet HamelinkZa11:00-12:00
Top

Baarn44PauluskerkBauke ReitsmaWo15:00-16:002e en 4e vd maand
Barneveld51Jan van SchaffelaartorenBoudewijn ZwartDo09:00-10:00tweewekelijks
Barneveld44RaadhuisBoudewijn ZwartVr09:00-10:00
Bathmen27DorpskerkJan Willem AchterkampZa11:00-12:001e en 3e vd maand, totaal 40x per jaar
Bergambacht51St. LaurentiustorenBoudewijn ZwartZa11:30-12:00
Bergen26RuÔnekerkGijsbert KokDo10:00-11:00driewekelijks, juli en augustus wekelijks
Bergen op Zoom48St. GeertruidstorenDo11:00-12:00
    Vr19:00-20:00
Beverwijk49St. AgathatorenGerda PetersZa13:30-14:301e en 3e en 5e vd maand
Bolsward44StadhuistorenKlaas de HaanVr19:30-20:301x per maand
    Vr19:00-20:001x per maand
Boxtel48St. Petrustorengeen gegevens
Breda35HeuvelbrinkcarillonPieter MaassenVr14:00-14:30
Breda49O.L. VrouwetorenPaul MaassenDi10:30-11:30
    Vr10:30-11:30
Breukelen18Kasteel NijenrodeJan Willem Achterkamp  onregelmatig
Brielle49St. CatharijnetorenPeter BremerZa11:00-12:001e en 3e vd maand, april t/m sept wekelijks
Brunssum38BestuurscentrumHarry SeevensZo15:00-16:001e van de maand
Bunschoten47BeiaardtorenMathieu PolakZa13.30-14.30tweewekelijks
   Bauke ReitsmaZa13:30-14:30tweewekelijks
Bussum47RaadhuistorenLevina PorsZa15:00-16:00tweewekelijks
Top

Cuijk51MartinustorenMarcel SiebersWo14:30-15:15
Culemborg47St. BarbaratorenPeter BremerDi10:00-11:00
   Peter BremerVr19:30-20:15mei t/m september
Top

De Lier37St. GeorgiustorenGijsbert KokVr15:00-16:001e vd maand
   Henk Lemckert  3e vd maand
Delft48Nieuwe kerkstorenHenk GroenewegDi11:00-12:00
    Do11:00-12:00
    Vr18:45-19:45
    Za11:00-12:00
Den Bosch57St. JansbasiliekJoost van BalkomWo11:30-12:30
Den Bosch35StadhuistorenJoost van BalkomWo10:00-11:00
Den Haag51St. JacobstorenGijsbert KokMa12:00-13:00
    Wo12:00-13:00
    Vr12:00-13:00
Den Haag47VredespaleisHeleen van der WeelDi13:00-13:45
   Heleen van der WeelDo13:00-13:45beiaardiers wisselen
   Henk Groeneweg
Den Helder49ZeeheldenmonumentCo Groenewoud  geen gegevens
Deventer53St. LebuÔnustorenJan Willem AchterkampDo19:30-20:30
    Vr10:30-11:30
    Za14:00-15:00
Dinxperlo50N.H. kerkJan Willem AchterkampVr16:00-17:001e en 3e vd maand
Doesburg48St. MartinitorenFrans HaagenWo10:00-11:002e en 4e vd maand
    Zo14:00-15:001e en 3e vd maand
Doetinchem47St. CatharinatorenRoel SmitDi10:30-11:30
    Vr19:00-20:00
Dokkum49StadhuisAuke de BoerVr19:00-20:00
Dordrecht67Grote kerkBoudewijn ZwartVr12:00-13:00
    Za14:30-15:30
Dordrecht50StadhuishtorenBoudewijn Zwartgeen gegevens
Dronten27GemeentehuisFrits Reynaert  onregelmatig
Drunen47Klokkenstoel Lips N.V.   geen gegevens
Drunen47St. LambertustorenJoost van BalkomZa11:00-12:00
Top

Edam37SpeeltorenFrits ReynaertVr13:30-14:301e van de maand
Ede51Oude kerkBoudewijn ZwartMa10:00-11:00
    Vr19:30-20:30
Eindhoven61Stadskerk St. CathrienRosemarie SeuntiŽnsDi12:30-13:30
    Vr16:00-17:00
    Za14:25-14:551e van de maand
Eindhoven49StadhuisRosemarie SeuntiŽnsWo12:30-13:30
Elburg47St. NicolaastorenMartien van der KnijffDi10:00-11:00
Emmeloord48PoldertorenAnne KroezeDo11:00-12:00
    Vr19:00-20:00
Enkhuizen39DrommedarisFrits ReynaertDo12:00-13:00
Enkhuizen52ZuidertorenFrits ReynaertWo11:00-12:00
    Vr19:30-20:30
Enschede49Universiteit TwenteCampus Beiaard Kring  onregelmatig
Enschede49Oude kerkJoke Brandsma †Vr12:00-13:00
Epe30N.H. kerkAnne Kroeze  onregelmatig
Etten-Leur48GemeentetorenMichel GottmerWo10:00-11:00
Top

Garderen44Oude kerkBoudewijn Zwart  onregelmatig
Geldrop47St. BrigidatorenGildas DelaporteWo14:00-15:00tweewekelijks
Goedereede51St.CatharinatorenJan BezuijenZa11:00-12:00tweewekelijks, juli en augustus wekelijks
Goes48Maria MagdalenakerkRien DonkerslootDi13:30-14:30
Gorinchem47Grote torenHenny BlomMa10:45-11:30
Gouda50St. JanstorenBoudewijn ZwartDo11:30-12:30
    Za12:30-13:30
Groenlo47St. CalixtuskerkWim RuessinkVr14:30-15:30
Groningen52MartinitorenAuke de BoerDi12:00-13:00
    Za11:00-12:00
Groningen25AcademietorenAuke de BoerDi10:00-11:00
Top

Haarlem26BakenessertorenRien DonkerslootVr11:30-12:00
Haarlem47St. BavotorenRien DonkerslootMa12:00-13:00
    Vr12:45-13:15
Haastrecht38N.H. kerkPeter BremerZa14:00-15:001e van de maand
Halsteren47St. MartinustorenToni Raats  minstens 1x per maand
Harderwijk47Grote kerkFreek BakkerZa10:30-11:30
Hasselt49St. StephanustorenMartien van der KnijffVr19:00-20:00
Hattem38St. AndreastorenJaap NeuteboomWo14:30-15:15tweewekelijks
   Martien van der KnijffVr16:00-16:45tweewekelijks
juni t/m sept.
    Za11:15-12:00tweewekelijks
okt. t/m mei
Heerenveen49Raadhuis 'Crackstate'Klaas de HaanVr16:00-17:001x per maand
Heerhugowaard35RaadhuistorenGijsbert KokDo12:30-13:30's zomers 8x per jaar, ook 5 dec en kerst
Heerlen49St. PancratiustorenFrank SteijnsZa10:30-11:15mei t/m sept
Heiligerlee49KlokkengieterijmuseumLevina Pors  onregelmatig
Helenaveen23Klokkenstoel Kerkplein   geen gegevens
Helmond48St. LambertustorenRosemarie SeuntiŽnsZa10:00-11:00
Hengelo59RaadhuistorenRoel SmitZa11:00-12:00
Heusden48StadhuistorenPeter BremerZa15:00-16:002e van de maand
Hilvarenbeek50St. Petrus-BandentorenGideon BoddenDo11:00-12:00
Hilversum48RaadhuistorenFreek BakkerWo11:00-12:00
Hoogeveen39RaadhuistorenJasper StamDo11:00-12:00
Hoorn52Grote kerkFrits ReynaertDo17:00-18:00
    Za16:00-16:453e van de maand
Huissen48O.L. Vrouwe-ten-Hemel- opnemingstorenAndrť KukoljaVr14:00-15:001x per maand
Hulst36St. WillibrordustorenSergej Gratchev  geen gegevens
   Elena Sadina 
Top

IJsselstein50Oude N.H. kerkBoudewijn ZwartVr14:30-15:30
Top

Joure39N.H. kerkDirk S. DonkerWo14:00-14:45
   Dirk S. DonkerZa14:00-14:45
Top

Kamerik35St. Hippolytustoren   geen gegevens
Kampen47Nieuwe torenFrans HaagenMa11:00-12:00
    Za15:00-16:00
Katwijk38AndreaskerkMartien van der Knijff  2x per maand, tijden in krant
Top

Laren47JohanneskerkKlaas de HaanVr16:00-17:002e en 4e vd maand
Leeuwarden39Stadhuiskoepelgeen gegevens
Leiden49StadhuistorenStudenten NBSWo12:30-13:30ca 20x per jaar
Lochem49St. GudulatorenJan-Geert HeuvelmanWo10:00-11:00
Top

Maarssen45Heilig Hart kerkReinold van ZijlDo11:00-12:001e van de maand
Maassluis47Grote kerkGerard de WaardtZa11:00-12:00tweewekelijks
   Jan van der ZwartZa11:00-12:00tweewekelijks
Maastricht59St. ServaasbasiliekFrank Steijns  onregelmatig
Maastricht49StadhuisFrank SteijnsZa12:30-13:15
Meppel47Grote kerkMannes HofsinkDo10:30-11:30
Middelburg49AbdijtorenGeert D'hollanderDo12:00-13:00april t/m september
    Za11:00-12:00mei t/m september
Middelstum30St. HippolytustorenHenk VeldmanZa16:00-17:001e vd maand
Monnickendam17SpeeltorenHenk VerhoefZa11:00-11:30
Moordrecht38DorpstorenMaarten Siebelgeen gegevens
Top

Naaldwijk50St. AdrianustorenBas de VroomeWo13:00-14:00
Nieuwegein47ParkbeiaardMoshť LewkowitzVr15:00-16:00wegens bouw nieuw gemeentehuis tijdelijk aan Noordstedeweg
Nijkerk51Grote kerkFreek BakkerMa15:00-16:00
    Vr15:00-16:00
Nijmegen48St. StevenstorenMalgosia FiebigMa11:00-12:00
Nijverdal30Raadhuis   geen gegevens
Top

Oirschot50St. Petrus-BandentorenRosemarie SeuntiŽnsDi10:30-11:30mei t/m oktober
Oldenzaal48St. PlechelmustorenHylke BanningVr19:30-20:30
Oosterbeek37RaadhuistorenMichiel VanhoeckeDo10:00-10:30
Oosterhout49St. JansbasiliekPieter MaassenVr15:30-16:30
Ootmarsum25N.H. Kerkgeen gegevens
Oudewater15St. Michaelstorengeen gegevens
Top

Raalte37KruisverheffingskerkHenk VeldmanWo11:00-12:00
    Vr19:30-20:30
Rhenen47St. CuneratorenKlaas de HaanDo10:30-11:301e, 2e en 3e vd maand
    Vr19:30-20:304e van de maand
Ridderkerk47RaadhuistorenRien DonkerslootZa12:00-13:00
Rijnsburg50N.H. kerkBas de VroomeZa10:00-11:001e vd maand
Rijssen50SchildkerkFrans HaagenDo19:00-20:0040x per jaar
Rijswijk47RaadhuistorenMarianna Marras  onregelmatig
Roermond49StadhuisRosemarie SeuntiŽnsZa12:00-13:00
Roosendaal48St. JanstorenToni RaatsMa14:00-15:00
Rotterdam44PelgrimvaderskerkRichard de WaardtZa12:00-13:00beiaardiers wisselen
   Geert Bierling  
Rotterdam47Erasmus UniversiteitMathieu PolakWo12:30-13:00
Rotterdam49St. LaurenstorenRichard de WaardtDi11:00-12:00beiaardiers wisselen
   Geert BierlingZa11:00-12:00
Rotterdam63StadhuistorenRichard de WaardtDo12:00-13:00beiaardiers wisselen
   Geert BierlingVr19:00-20:00
Top

Scheveningen38Toren Oude KerkGijsbert KokWo14:30-15:30
    Za11:00-12:00
Schiedam39St. JanstorenGerard de WaardtVr11:00-12:00tweewekelijks
   Marianna MarrasVr11:00-12:00tweewekelijks
Schijndel49St. ServatiustorenGildas DelaporteZa14:00-15:00
Schoonhoven50StadhuisGideon BoddenWo12:00-13:00
   Boudewijn ZwartZa10:00-11:00
Sint Maartensdijk40N.H. kerkGerard de WaardtVr13:00-14:00tweewekelijks
Sluis38StadhuistorenPiet HamelinkZo15:30-16:30 
Sneek50MartinikerkDirk S. DonkerDi12:00-12:30
    Vr12:00-12:30
Son48St. Petrus-BandentorenPeter BremerDo13:00-14:001e en 3e vd maand
Spijkenisse47DorpstorenBas de VroomeDi11:00-12:00
Top

Tholen37StadhuistorenGerard de WaardtVr11:00-12:0035 x per jaar
Tiel47St. MaartenstorenWim RuitenbeekZa14:00-15:00
   Wim RuitenbeekDo19:00-20:00juli en augustus
Tilburg50HeikesetorenCarl Van EyndhovenVr11:00-12:00mei t/m september
    Za14:00-15:00
Top

Utrecht50DomtorenMalgosia FiebigVr12:30-13:30apr t/m nov
    Za11:00-12:00
Utrecht43NicolaÔtorenMalgosia FiebigZo14:00-15:00
Top

Valkenswaard45St. NicolaastorenPeter BremerDo15:00-16:00
Veendam49Hervormde kerkVincent HensenDo13:30-14:30
Veere47StadhuistorenDavid van der VliesDi12:00-13:00jul aug wekelijks
 47  Do12:00-13:00sep t/m jun tweewekelijks
    Za19:00-20:00alleen juli en augustus
Velsen49StadhuistorenWim RuitenbeekDo12:30-13:30
Venlo53St. MartinustorenMarcel SiebersZa12:00-13:00
Venray50St. Petrus-BandentorenRosemarie SeuntiŽnswisselende tijden
Vianen42N.H. kerkTeus den BreejenDi10:00-11:00
Vlaardingen48Grote kerkBas de VroomeWo11:30-12:15
Vleuten52WillibrordkerkMalgosia FiebigZa13:00-14:00
    Zo16:00-17:00apr t/m okt
Vlissingen47StadhuistorenJos VogelDo10:30-11:30
Vlissingen47St. JakobstorenJos VogelVr11:00-12:00
Voorburg39Oude kerkGerda PetersZa13:30-14:302e en 4e vd maand
Voorschoten38N.H. kerkGijsbert KokZa13:30-14:30
Vught47St. LambertustorenPeter BremerDo11:00-12:00
Top

Waalre37Oude WillibrorduskerktorenNan LosDi12:15-13:002x per maand
Wageningen50Grote kerkBoudewijn ZwartWo09:30-10:30tweewekelijks
Wateringen38N.H. kerkBas de VroomeWo15:00-16:00laatste vd maand
Weert49St. MartinustorenFrank SteijnsZa14:30-15:15
Weesp38St. LaurenstorenBauke ReitsmaDi11:00-12:00
Winschoten49Olle WitteAdolph RotsDo15:30-16:30even weken
(niet in juli en augustus)
Winterswijk48JacobstorenWim RuessinkVr13:30-14.30
Woerden47St. PetrustorenHenk VerhoefWo10:00-11:001e en 3e vd maand
    Vr19:00-20:004e van de maand april t/m sept
Top

Zaltbommel35GasthuistorenRu StolkDi11:00-12:00tweewekelijks
   Wout van der LindenVr19:00-19:30mei t/m sept
Zeewolde50Open HaventorenBoudewijn ZwartVr17:00-18:00
Zeist35RaadhuisPeter BremerZa16:00-17:001e en 3e vd maand
Zierikzee36StadhuistorenJanno den EngelsmanDo10:30-11:30
Zoetermeer47Oude kerkGijsbert KokZa12:00-13:001e en 3e za vd maand, nationale feestdagen
Zutphen48WijnhuistorenFrans HaagenDo11:00-12:00
    Za11:00-12:00
Zwijndrecht37KoningskerkJan van der ZwartDo11:00-12:0010x per jaar
    Za11:00-12:00tweewekelijks
    Zo09:30-10:305x per jaar
Zwolle51PeperbusMartien van der KnijffVr11:00-12:00
    Za13:30-14:30
Top

WEKELIJKSE BESPELINGEN (per plaats) Terug