A - B - C - D - E - G - H - K - L - M - N - O - R - S - U - V - W - Z

Alkmaar  –  St. Laurenstoren
 Woensdag 5 juli19.30 u.Wilbert Berendsen
 Woensdag 12 juli19.30 u.Bob van der Linde
 Woensdag 19 juli19.30 u.Christiaan Winter
 Woensdag 26 juli19.30 u.Luc Rombouts (B)
 Woensdag 2 augustus19.30 u.Julie Zhu (USA)
 Woensdag 9 augustus19.30 u.Hylke Banning
 Woensdag 16 augustus19.30 u.Monika Kazmierczak (PL)
Alkmaar  –  Waagtoren
 Woensdag 5 juli16.00 u.Wilbert Berendsen
 Woensdag 12 juli16.00 u.Bob van der Linde
 Woensdag 19 juli16.00 u.Christiaan Winter
 Woensdag 26 juli16.00 u.Luc Rombouts (B)
 Woensdag 2 augustus16.00 u.Julie Zhu (USA)
 Woensdag 9 augustus16.00 u.Hylke Banning
 Woensdag 16 augustus16.00 u.Monika Kazmierczak (PL)
Almelo  –  St. Georgiustoren
 Zaterdag 15 juli14.30-16.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
 Zondag 10 september14.00 u.Frans Haagen (open toren met om 15.30 u. folklore dansgroep uit Bornerbroek)
Almere-Haven  –  Goede Redetoren
 Donderdag 10 augustus19.30 u.Bernard Winsemius
 Vrijdag 1 september19.00 u.Frans Haagen (Jukebox)
 Zaterdag 2 september14.00 u.Bauke Reitsma en Gerda Peters met Brassband Almere
met om 13.00 u. en 15.00 u. Open toren
 Zaterdag 9 september10.00
14.00
-12.00 u. Open toren
-16.00 u. Open toren
 Zaterdag 16 september19.30 u.Boudewijn Zwart
Almere-Stad  –  Lichtboogtoren
 Zaterdag 23 september11.00
15.00
-12.00 u. Buurten bij de beiaardier
-16.00 u. High Tea met de beiaardier
Amersfoort  –  O.L. Vrouwetoren
 Woensdag 5 juli20.00 u.Henk Verhoef
 Woensdag 12 juli20.00 u.Carlo van Ulft
 Woensdag 19 juli20.00 u.Frans Haagen
 Woensdag 26 juli20.00 u.Anna Maria Réverté (E)
 Woensdag 2 augustus20.00 u.Richard de Waardt
 Woensdag 9 augustus20.00 u.Gijsbert Kok
Appingedam  –  Nicolaïtoren
 Zaterdag 8 juli15.00 u.Adolph Rots
 Zaterdag 29 juli15.00 u.Adolph Rots
 Zaterdag 12 augustus15.00 u.Adolph Rots

Top
Baarn  –  Pauluskerk
 Zaterdag 24 juni15.00 u.David van der Vlies met Harmonie (Ouverture 1812)
 Vrijdag 7 juli20.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 Vrijdag 14 juli20.00 u.Anne Kroeze
 Vrijdag 21 juli20.00 u.David van der Vlies
 Vrijdag 28 juli20.00 u.Gerald Martindale (Canada)
 Vrijdag 4 augustus20.00 u.Bernard Winsemius
 Vrijdag 11 augustus20.00 u.Arie Abbenes
 Zaterdag 26 augustus14.00 u.Bauke Reitsma plus blazers en Richard de Waardt & Dina Verheyden met 'Reinaard de Vos'
Beverwijk  –  St. Agathatoren
 Maandag 12 juni20.00 u.Auke de Boer
 Maandag 26 juni20.00 u.Rien Donkersloot
 Maandag 10 juli20.00 u.Arie Abbenes & Phili Welten
 Maandag 24 juli20.00 u.Gerda Peters
Brielle  –  St. Catharijnetoren
 Maandag 7 augustus19.00 u.Marc Van Bets (B)
 Maandag 14 augustus19.00 u.Janno den Engelsman
 Maandag 21 augustus19.00 u.Richard de Waardt
 Maandag 28 augustus21.30 u.Peter Bremer

Top
Cuijk  –  Martinuskerk
 Vrijdag 4 augustus19.00 u.Roel Smit
 Vrijdag 11 augustus19.00 u.Povl Balslev (DK)
 Vrijdag 18 augustus19.00 u.Jürgen Buchner (D)
 Vrijdag 25 augustus19.00 u.Marcel Siebers

Top
Den Bosch  –  Reizende beiaard in Muziekcentrum De Toonzaal
 Donderdag 8 juni20.00 u.Joost van Balkom en Opstaporkest Koninklijke Harmonie (Bossche Beiaardweek)
 Vrijdag 9 juni20.00 u.Joost van Balkom en Junior Jazz Academy (Bossche Beiaardweek)
Den Bosch  –  St. Jansbasiliek
 Woensdag 7 juni11.30 u.Joost van Balkom (Dansen op De Parade)(Bossche Beiaardweek)
 Zondag 11 juni13.00 u.Malgosia Fiebig (beiaard) en Jorrit Tamminga (electronics)
Den Bosch  –  Stadhuistoren
 Woensdag 7 juni10.00 u.Joost van Balkom (Bossche Beiaardweek)
 Donderdag 8 juni13.00 u.Michel Gottmer (Bossche Beiaardweek)
 Vrijdag 9 juni13.00 u.Jan Bezuijen (Bossche Beiaardweek)
Den Haag  –  Grote kerk
 Vrijdag 7 juli15.30 u.Gijsbert Kok en Harry Cherrin (saxofoon)(Bach)
 Vrijdag 14 juli15.30 u.Gideon Bodden
 Vrijdag 21 juli15.30 u.Geert D'hollander (B)
Deventer  –  St. Lebuïnustoren
 Zaterdag 8 juli17.00 u.Heleen van der Weel
 Zaterdag 15 juli14.00 u.Gerda Peters
 Zaterdag 22 juli14.00 u.Tiffany Ng (USA)
 Zaterdag 29 juli14.00 u.Liesbeth Janssens (B)
 Zaterdag 5 augustus14.00 u.Kasia Piastowska (PL)
 Zaterdag 12 augustus14.00 u.Monika Kazmierczak (PL)
 Zaterdag 19 augustus14.00 u.Aviva Boissevain
Doesburg  –  St. Martinikerk (mobiele beiaard)
 Donderdag 14 september20.00 u.Frans Haagen en Wilbert Berendsen (beide orgel en beiaard)
Doesburg  –  St. Martinitoren
 Woensdag 21 juni21.00 u.Frans Haagen en Jan Ravenstein (voordracht)(muziek en poëzie)

Top
Elburg  –  St. Nicolaastoren
 Dinsdag 11 juli19.00 u.Martien van der Knijff
 Dinsdag 18 juli19.00 u.Frits Reynaert
 Dinsdag 25 juli19.00 u.Twan Bearda
 Dinsdag 1 augustus19.00 u.Jan Bezuijen
 Dinsdag 22 augustus19.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
Enkhuizen  –  Drommedaris
 Dinsdag 20 juni20.00 u.Lydia Zwart (om 19.00 u. demonstratie voor kinderen)
 Dinsdag 8 augustus20.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
Enkhuizen  –  Zuidertoren
 Dinsdag 27 juni20.00 u.Frits Reynaert
 Dinsdag 4 juli20.00 u.Galina Elshaeva (Rusland)
 Dinsdag 11 juli20.00 u.Frank Deleu (B)
 Dinsdag 18 juli20.00 u.Margareth Pan (USA)
 Dinsdag 25 juli20.00 u.Liesbeth Janssens (B)
 Dinsdag 1 augustus20.00 u.Julie Zhu (USA)
 Dinsdag 15 augustus20.00 u.Malgosia Fiebig
 Dinsdag 22 augustus20.00 u.Janno den Engelsman
Etten-Leur  –  Gemeentetoren
 Zaterdag 27 mei15.00 u.Joost van Balkom
 Zaterdag 1 juli13.00 u.Michel Gottmer (kermisconcert)
 Zaterdag 8 juli15.00 u.Carl Van Eyndhoven (B)
 Zaterdag 29 juli15.00 u.Gerda Peters
 Zaterdag 12 augustus15.00 u.Toni Raats & Ludo Geloen (quatre mains)

Top
Goedereede  –  St. Elisabethtoren
 Zaterdag 17 juni15.15-16.45 u. Jan Bezuijen (Goereese "port"dagen)
 Zaterdag 8 juli15.00 u.Jan Bezuijen (luisterwedstrijd)
 Zaterdag 15 juli15.00 u.Auke de Boer
 Zaterdag 22 juli15.00 u.Gerda Peters
 Zaterdag 29 juli15.00 u.Martien van der Knijff
 Zaterdag 5 augustus15.00 u.Jan Bezuijen (kunstdagen)
 Zaterdag 12 augustus15.00 u.Wim Ruitenbeek
 Zaterdag 19 augustus15.00 u.Anne Kroeze
 Zaterdag 26 augustus15.00 u.Hylke Banning
 Zondag 10 september11.00 u.en 14.00 u. Open Monumentendag: Jan Bezuijen (handluiden Maria-klok om 12.00 u.)
 Zaterdag 2 december18.15 u.Jan Bezuijen (intocht Sinterklaas)
 Dinsdag 26 december12.00 u.Jan Bezuijen en koperensemble (kerstconcert)
 Woensdag 28 december19.00-20.30 u. Jan Bezuijen (open toren, handluiden Maria-klok om 20.00 u.)
Goes  –  Maria Magdalenatoren
 Donderdag 13 juli19.30 u.Marc Van Bets (B)
 Donderdag 20 juli19.30 u.Bas de Vroome
 Donderdag 27 juli19.30 u.Geert D'hollander (B)
 Donderdag 24 augustus19.30 u.Koen Van Assche (B)
 Donderdag 31 augustus19.30 u.Studenten Ned. Beiaardschool Amersfoort
 Donderdag 7 september19.30 u.Rien Donkersloot
Groningen  –  Academietoren
 Maandag 4 september15.30 u.Auke de Boer (opening Academisch Jaar)
Groningen  –  Martinitoren
 Donderdag 20 juli19.30 u.Auke de Boer (verzoekprogramma van en voor de stadjers)
 Zaterdag 9 september12.00-16.00 u. Auke de Boer (demonstratie beiaard en luidklokken)
 Zaterdag 11 november12.30 u.Auke de Boer (St. Maartensconcert)
 Zaterdag 2 december19.10 u.Auke de Boer (Bach)(daarna orgelconcert Leo van Doeselaer)

Top
Haarlem  –  Bakkenessertoren
 Zaterdag 9 september16.30 u.Rien Donkersloot (Andriessen / De Klerk Festival)
Haarlem  –  St. Bavotoren
 Dinsdag 11 juli19.15 u.Rien Donkersloot
 Dinsdag 18 juli19.15 u.Bob van der Linde
 Dinsdag 25 juli19.15 u.Geert D'hollander (B)
 Dinsdag 1 augustus19.15 u.Rien Donkersloot
 Dinsdag 8 augustus19.15 u.Wim Ruitenbeek
 Dinsdag 22 augustus19.15 u.Peter Bremer
 Dinsdag 29 augustus19.15 u.Bernard Winsemius
 Dinsdag 5 september19.15 u.Rien Donkersloot
 Zondag 17 september18.00 u.Rien Donkersloot (Andriessen / De Klerk Festival)
 Dinsdag 26 september19.15 u.Studenten Ned. Beiaardschool Amersfoort
 Dinsdag 3 oktober19.15 u.Rien Donkersloot (Albert de Klerk)
Harderwijk  –  Grote kerk
 Vrijdag 14 juli19.30 u.Freek Bakker
 Vrijdag 21 juli19.30 u.Bob van der Linde
 Vrijdag 28 juli19.30 u.Theo Spook
 Vrijdag 4 augustus19.30 u.Koen Van Assche (B)
 Vrijdag 11 augustus19.30 u.Richard de Waardt
 Vrijdag 18 augustus19.30 u.Freek Bakker
Hattem  –  St. Andreastoren
 Maandag 31 juli19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Woensdag 2 augustus14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Maandag 7 augustus19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Woensdag 9 augustus14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Maandag 14 augustus19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Woensdag 16 augustus14.30 u.Jaap Neuteboom (in combinatie met orgelconcert)
 Maandag 21 augustus19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Woensdag 23 augustus14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 Woensdag 23 augustus19.30 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
 Woensdag 30 augustus14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
Hilvarenbeek  –  St. Petrus-Bandentoren
 Zondag 23 juli15.00 u.Gijsbert Kok
Hoorn  –  Grote kerk
 Woensdag 7 juni19.30 u.Frits Reynaert
 Woensdag 21 juni19.30 u.Eddy Mariën (B)
 Woensdag 5 juli19.30 u.Galina Elshaeva (Rusland)
 Woensdag 19 juli19.30 u.Margareth Pan (USA)
 Woensdag 2 augustus19.30 u.Gijsbert Kok
 Woensdag 23 augustus19.30 u.Bob van der Linde
 Zaterdag 9 september13.00-15.00 u. Open Monumentendag: Frits Reynaert met Hoornse Brassband (open toren van 13.30 u. tot 15.00 u.)

Top
Kampen  –  Nieuwe toren
 Vrijdag 16 juni17.00 u.Frans Haagen (beiaard en elektronica)
 Zaterdag 17 juni17.00 u.Frans Haagen en Linda Westera (zang)(sing along)
 Zondag 18 juni12.45 u.Frans Haagen en Jan Ravenstein (voordracht)(muziek en poëzie)
 Vrijdag 23 juni19.30 u.Frans Haagen
 Vrijdag 30 juni19.30 u.Wilbert Berendsen
 Vrijdag 7 juli19.30 u.Frank Deleu (B)
 Vrijdag 14 juli19.30 u.Richard de Waardt
 Vrijdag 21 juli19.30 u.Anna Maria Réverté (E)
 Vrijdag 28 juli19.30 u.Julie Zhu (USA)
 Zaterdag 2 september14.00-16.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
 Zaterdag 9 september15.00-17.00 u. Open Monumentendag: Frans Haagen (open toren)
Katwijk  –  Andreaskerk
 Donderdag 3 augustus19.00 u.Dick van Dijk
 Donderdag 10 augustus19.00 u.Marcel Siebers
 Donderdag 17 augustus19.00 u.Wim Ruitenbeek
 Donderdag 24 augustus19.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)

Top
Laren  –  Johanneskerk
 Dinsdag 11 juli20.00 u.Klaas de Haan
 Dinsdag 25 juli20.00 u.Jasper Stam
 Dinsdag 8 augustus20.00 u.Laura Marie Rueslåtten
Lochem  –  St. Gudulatoren
 Zaterdag 15 juli15.00 u.Jan-Geert Heuvelman (orgel- en beiaardwandeling)
 Vrijdag 21 juli19.00 u.Gideon Bodden
 Vrijdag 28 juli19.30 u.Roel Smit
 Vrijdag 4 augustus19.30 u.Rien Donkersloot
 Vrijdag 12 augustus19.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 Vrijdag 25 augustus21.00 u.Jan-Geert Heuvelman

Top
Meppel  –  Grote kerk
 Vrijdag 18 augustus20.00 u.Malgosia Fiebig
 Vrijdag 25 augustus20.00 u.Anne Kroeze
 Vrijdag 1 september20.00 u.Auke de Boer
Middelstum  –  St. Hippolytustoren
 Zondag 30 juli16.00 u.Vincent Hensen
 Zondag 27 augustus16.00 u.Christiaan Winter

Top
Nijkerk  –  Grote kerk
 Donderdag 6 juli20.00 u.Wilbert Berendsen
 Donderdag 13 juli20.00 u.Carlo van Ulft
 Donderdag 20 juli20.00 u.Richard de Waardt
 Donderdag 27 juli20.00 u.Anna Maria Réverté (E)
 Donderdag 3 augustus20.00 u.Koen Van Assche (B)
 Donderdag 10 augustus20.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 Donderdag 24 augustus20.00 u.Wim Ruitenbeek
 Donderdag 31 augustus20.00 u.Twan Bearda
 Donderdag 7 september20.00 u.Rachel Perfecto (USA)
 Donderdag 14 september20.00 u.Freek Bakker & Boudewijn Zwart
Nijmegen  –  St. Stevenstoren
 Donderdag 1 juni19.30 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 8 juni19.30 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 15 juni19.30 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 22 juni19.30 u.Vincent Hensen
 Donderdag 29 juni12.30 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 6 juli11.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 Donderdag 13 juli19.30 u.Jasper Stam
 Zondag 16 juli12.30 u.Malgosia Fiebig
 Maandag 17 juli11.00 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 27 juli19.30 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 3 augustus19.30 u.Malgosia Fiebig
 Donderdag 10 augustus19.30 u.Wim Ruessink
 Donderdag 17 augustus19.30 u.Anna Kasprzycka (PL)
 Donderdag 24 augustus19.30 u.Rachel Perfecto (USA)
 Donderdag 31 augustus19.30 u.Marcel Siebers

Top
Oirschot  –  St. Petrus-Bandentoren
 Zaterdag 17 juni16.00 u.Gijsbert Kok
Oldenzaal  –  St. Plechelmustoren
 Zondag 16 juli20.00 u.Hylke Banning
 Zondag 23 juli20.00 u.Tiffany Ng (USA)
 Zondag 30 juli20.00 u.Anna Maria Réverté (E)
 Zondag 6 augustus20.00 u.Kasia Piastowska (PL)
 Zondag 20 augustus20.00 u.Gideon Bodden
 Zondag 27 augustus20.00 u.Hylke Banning
 Zondag 3 september20.00 u.Liesbeth Janssens (B)

Top
Rijssen  –  Schildkerk
 Zaterdag 8 juli15.00 u.Jan-Geert Heuvelman en Maurice van Dijk (trompet)(orgel- en beiaardwandeling)
 Zaterdag 23 september15.00 u.Jan-Geert Heuvelman (orgel- en beiaardwandeling)
Roosendaal  –  St. Janstoren
 Dinsdag 27 juni20.00 u.Michel Gottmer
 Dinsdag 11 juli20.00 u.Carlo van Ulft
 Dinsdag 25 juli20.00 u.Gerald Martindale (Canada)
 Dinsdag 8 augustus20.00 u.Marc Van Bets (B)
 Dinsdag 15 augustus20.00 u.Toni Raats & Ludo Geloen (quatre mains)
 Dinsdag 22 augustus20.00 u.Toni Raats
Rotterdam  –  St. Laurenstoren
 Vrijdag 9 juni18.00 u.Richard de Waardt en Dr. Meraki (Funk up the bells)(ook 19.00 u. / 20.00 u. / 21.00 u.)
 Vrijdag 7 juli16.00 u.Richard de Waardt (Torenjukebox)
 Vrijdag 21 juli16.00 u.Richard de Waardt (Torenjukebox)
 Woensdag 26 juli19.30 u.Richard de Waardt en Julie Zhu (USA)(Kintsugi, a staircase in sound)
 Woensdag 19 juli20.00 u.Geert D'hollander (B) en Richard de Waardt (accordeon) met Kampa Kampa!
 Woensdag 16 augustus20.00 u.Richard de Waardt en Minou den Hals (harp)

Top
Sluis  –  Belfort
 Zondag 16 juli15.30 u.Piet Hamelink
 Zondag 23 juli15.30 u.Tom Van Peer (B)
 Zondag 30 juli15.30 u.Wim Berteloot (B)
 Zondag 6 augustus15.30 u.Koen Van Assche (B)
 Zondag 13 augustus15.30 u.Dina Verheyden (B)
 Zondag 20 augustus15.30 u.Koen Cosaert (B)
Sneek  –  Martinikerk
 Woensdag 28 juni20.00 u.Dirk S. Donker
 Woensdag 5 juli20.00 u.Arie Abbenes
 Woensdag 12 juli20.00 u.Rien Donkersloot
 Woensdag 19 juli20.00 u.Gideon Bodden
 Woensdag 26 juli20.00 u.Bernard Winsemius
 Woensdag 16 augustus20.00 u.Boudewijn Zwart
 Woensdag 23 augustus20.00 u.Dirk S. Donker

Top
Utrecht  –  Domtoren
 Maandag 3 juli20.00 u.Tom Van Peer (B)
 Maandag 10 juli20.00 u.Kasia Piastowska (PL)
 Maandag 17 juli20.00 u.Geert D'hollander (B)
 Maandag 24 juli20.00 u.Rosemarie Seuntiëns
 Maandag 31 juli20.00 u.Rien Donkersloot
 Maandag 7 augustus20.00 u.Twan Bearda
 Maandag 14 augustus20.00 u.Rachel Perfecto (USA)
 Maandag 21 augustus20.00 u.Malgosia Fiebig met Jeroen van Veen & Friends
 Vrijdag 25 augustus18.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
 Zaterdag 26 augustus11.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
 Zondag 27 augustus16.00 u.Luc Rombouts (B) (Festival Oude Muziek)
 Maandag 28 augustus11.00 u.Vincent Hensen (Festival Oude Muziek - Fringe)
 Dinsdag 29 augustus16.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
 Woensdag 30 augustus16.00 u.Bernard Winsemius (Festival Oude Muziek)
 Donderdag 31 augustus16.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
 Vrijdag 1 september16.00 u.Jasper Stam (Festival Oude Muziek)
 Zaterdag 2 september11.00 u.Gideon Bodden (Festival Oude Muziek)
 Zondag 3 september16.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)

Top
Veere  –  Stadhuistoren
 Zaterdag 1 juli19.00 u.David van der Vlies
 Zaterdag 15 juli19.00 u.Richard de Waardt & Dina Verheyden (met zang, klarinet en accordeon)
 Zaterdag 29 juli19.00 u.Geert D'hollander (B)
 Zaterdag 12 augustus19.00 u.Bas de Vroome
 Zaterdag 26 augustus19.00 u.Peter Bremer
Venlo  –  St. Martinustoren
 Zondag 16 juli14.30 u.Gerda Peters
 Zondag 23 juli14.30 u.Marcel Siebers
 Zondag 30 juli14.30 u.Rosemarie Seuntiëns
 Zondag 6 augustus14.30 u.Els Debevere (B)
 Zondag 13 augustus14.30 u.Povl Balslev (DK)
 Zondag 20 augustus14.30 u.Jürgen Buchner (D)
Vlaardingen  –  Grote kerk
 Dinsdag 18 juli20.00-22.00 u. Vlaardingse Beiaarddag met Boudewijn Zwart, Jakob De Vreese, Rachel Perfecto en Bas de Vroome
Vleuten  –  Torenpleinkerk
 Zondag 3 september15.00 u.Janno den Engelsman (wandelconcert)
 Zondag 24 september15.00 u.Malgosia Fiebig (Jan Welmers festival)
 Zondag 15 oktober15.00 u.Jan Verheyen (kinderconcert)
Voorburg  –  Oude kerk
 Zaterdag 24 juni11.00 u.Gerda Peters (open toren)
 Zaterdag 12 augustus11.00 u.Kenneth Theunissen (B)
 Zaterdag 19 augustus11.00 u.Wim Ruitenbeek
 Zaterdag 26 augustus11.00 u.Koen Cosaert (B)
 Zaterdag 2 september11.00 u.Arie Abbenes
 Zaterdag 9 september11.00 u.Gerda Peters (open toren)

Top
Weesp  –  St. Laurenstoren
 Vrijdag 14 juli19.00 u.Auke de Boer
 Vrijdag 21 juli19.00 u.Theo Spook
 Vrijdag 28 juli19.00 u.Gijsbert Kok (Bach)
 Vrijdag 4 augustus19.00 u.Gerda Peters
 Vrijdag 18 augustus19.00 u.Richard de Waardt
 Vrijdag 1 september19.00 u.Arie Abbenes
 Zaterdag 9 september11.00 u.en 13.00 u. Open Monumentendag: Mathieu Polak
 Vrijdag 15 september19.00 u.Bauke Reitsma
Winschoten  –  Olle Witte
 Vrijdag 7 juli15.00 u.Adolph Rots
 Vrijdag 21 juli15.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 Vrijdag 28 juli15.00 u.Richard de Waardt
 Vrijdag 4 augustus15.00 u.Paul Maassen
 Vrijdag 11 augustus15.00 u.Vincent Hensen

Top
Zutphen  –  Wijnhuistoren
 Zaterdag 20 mei11.00-13.00 u. Frans Haagen (jukebox op de markt)
 Zondag 18 juni16.00 u.Frans Haagen
 Vrijdag 30 juni19.00 u.Frans Haagen
 Zondag 9 juli16.00 u.Frans Haagen
 Vrijdag 14 juli19.00 u.Carlo van Ulft
 Zondag 23 juli16.00 u.Wilbert Berendsen
 Vrijdag 28 juli19.00 u.Anna Maria Réverté (E)
 Zondag 30 juli13.00 u.Frans Haagen (boekenmarkt)
 Zondag 6 augustus16.00 u.Geert D'hollander (B)
 Vrijdag 18 augustus19.00 u.Frans Haagen (donateursconcert)
 Zaterdag 26 augustus11.00 u.Frans Haagen (cellofestival)
 Zondag 27 augustus12.30 u.Frans Haagen (Brocantemarkt)
 Zondag 10 september11.30 u.Frans Haagen (Open Monumentendag)
 Zondag 30 september11.00 u.Frans Haagen (jukebox op de markt)
 Zondag 2 december11.00 u.Frans Haagen (Sinterklaasconcert)
 Zondag 9 december11.00 u.Frans Haagen (Adventsconcert)
 Zondag 16 december16.00 u.Frans Haagen (Kerstklokken en Midwinterhoorns)
 Zaterdag 23 december11.00 u.Frans Haagen (Kerstconcert)
Zwolle  –  Peperbus
 Donderdag 8 juni20.00 u.Vincent Hensen
 Donderdag 15 juni20.00 u.Martien van der Knijff
 Donderdag 22 juni20.00 u.Gerda Peters
 Donderdag 29 juni20.00 u.Wim Ruessink
 Donderdag 6 juli20.00 u.Mannes Hofsink
 Donderdag 13 juli20.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (quatre mains)
 Donderdag 20 juli20.00 u.Wim & Ellen Van den Broek (B)(solo / quatre mains)
 Donderdag 27 juli20.00 u.David van Amstel (D)
Top

CONCERTAGENDA 2017 (per plaats)