MEI - JUNI - JULI - AUGUSTUS - SEPTEMBER - OKTOBER - NOVEMBER - DECEMBER

MEI
Za 20 mei
 ZutphenWijnhuistoren11.00-13.00 u. Frans Haagen (jukebox op de markt)
Za 27 mei
 Etten-LeurGemeentetoren15.00 u.Joost van Balkom
Top
JUNI
Do 1 juni
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Malgosia Fiebig
Wo 7 juni
 Den BoschStadhuistoren10.00 u.Joost van Balkom (Bossche Beiaardweek)
 Den BoschSt. Jansbasiliek11.30 u.Joost van Balkom (Dansen op De Parade)(Bossche Beiaardweek)
 HoornGrote kerk19.30 u.Frits Reynaert
Do 8 juni
 Den BoschStadhuistoren13.00 u.Michel Gottmer (Bossche Beiaardweek)
 Den BoschReizende beiaard in Muziekcentrum De Toonzaal20.00 u.Joost van Balkom en Opstaporkest Koninklijke Harmonie (Bossche Beiaardweek)
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Malgosia Fiebig
 ZwollePeperbus20.00 u.Vincent Hensen
Vr 9 juni
 Den BoschStadhuistoren13.00 u.Jan Bezuijen (Bossche Beiaardweek)
 Den BoschReizende beiaard in Muziekcentrum De Toonzaal20.00 u.Joost van Balkom en Junior Jazz Academy (Bossche Beiaardweek)
 RotterdamSt. Laurenstoren18.00 u.Richard de Waardt en Dr. Meraki (Funk up the bells)(ook 19.00 u. / 20.00 u. / 21.00 u.)
Zo 11 juni
 Den BoschSt. Jansbasiliek13.00 u.Malgosia Fiebig (beiaard) en Jorrit Tamminga (electronics)
Ma 12 juni
 BeverwijkSt. Agathatoren20.00 u.Auke de Boer
Do 15 juni
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Malgosia Fiebig
 ZwollePeperbus20.00 u.Martien van der Knijff
Vr 16 juni
 KampenNieuwe toren17.00 u.Frans Haagen (beiaard en elektronica)
Za 17 juni
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.15-16.45 u. Jan Bezuijen (Goereese "port"dagen)
 KampenNieuwe toren17.00 u.Frans Haagen en Linda Westera (zang)(sing along)
 OirschotSt. Petrus-Bandentoren16.00 u.Gijsbert Kok
Zo 18 juni
 KampenNieuwe toren12.45 u.Frans Haagen en Jan Ravenstein (voordracht)(muziek en poŰzie)
 ZutphenWijnhuistoren16.00 u.Frans Haagen
Di 20 juni
 EnkhuizenDrommedaris20.00 u.Lydia Zwart (om 19.00 u. demonstratie voor kinderen)
Wo 21 juni
 DoesburgSt. Martinitoren21.00 u.Frans Haagen en Jan Ravenstein (voordracht)(muziek en poŰzie)
 HoornGrote kerk19.30 u.Eddy MariŰn (B)
Do 22 juni
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Vincent Hensen
 ZwollePeperbus20.00 u.Gerda Peters
Vr 23 juni
 KampenNieuwe toren19.30 u.Frans Haagen
Za 24 juni
 BaarnPauluskerk15.00 u.David van der Vlies met Harmonie (Ouverture 1812)
 VoorburgOude kerk11.00 u.Gerda Peters (open toren)
Ma 26 juni
 BeverwijkSt. Agathatoren20.00 u.Rien Donkersloot
Di 27 juni
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Frits Reynaert
 RoosendaalSt. Janstoren20.00 u.Michel Gottmer
Wo 28 juni
 SneekMartinikerk20.00 u.Dirk S. Donker
Do 29 juni
 NijmegenSt. Stevenstoren12.30 u.Malgosia Fiebig
 ZwollePeperbus20.00 u.Wim Ruessink
Vr 30 juni
 KampenNieuwe toren19.30 u.Wilbert Berendsen
 ZutphenWijnhuistoren19.00 u.Frans Haagen
Top
JULI
Za 1 juli
 Etten-LeurGemeentetoren13.00 u.Michel Gottmer (kermisconcert)
Ma 3 juli
 UtrechtDomtoren20.00 u.Tom Van Peer (B)
Di 4 juli
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Galina Elshaeva (Rusland)
Wo 5 juli
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Wilbert Berendsen
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Wilbert Berendsen
 AmersfoortO.L. Vrouwetoren20.00 u.Henk Verhoef
 HoornGrote kerk19.30 u.Galina Elshaeva (Rusland)
 SneekMartinikerk20.00 u.Arie Abbenes
Do 6 juli
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Wilbert Berendsen
 NijmegenSt. Stevenstoren11.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 ZwollePeperbus20.00 u.Mannes Hofsink
Vr 7 juli
 BaarnPauluskerk20.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 Den HaagGrote kerk15.30 u.Gijsbert Kok en Harry Cherrin (saxofoon)(Bach)
 KampenNieuwe toren19.30 u.Frank Deleu (B)
 RotterdamSt. Laurenstoren16.00 u.Richard de Waardt (Torenjukebox)
 WinschotenOlle Witte15.00 u.Adolph Rots
Za 8 juli
 AppingedamNicola´toren15.00 u.Adolph Rots
 DeventerSt. Lebu´nustoren17.00 u.Heleen van der Weel
 Etten-LeurGemeentetoren15.00 u.Carl Van Eyndhoven (B)
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Jan Bezuijen (luisterwedstrijd)
 RijssenSchildkerk15.00 u.Jan-Geert Heuvelman en Maurice van Dijk (trompet)(orgel- en beiaardwandeling)
Zo 9 juli
 ZutphenWijnhuistoren16.00 u.Frans Haagen
Ma 10 juli
 BeverwijkSt. Agathatoren20.00 u.Arie Abbenes & Phili Welten
 UtrechtDomtoren20.00 u.Kasia Piastowska (PL)
Di 11 juli
 ElburgSt. Nicolaastoren19.00 u.Martien van der Knijff
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Frank Deleu (B)
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Rien Donkersloot
 LarenJohanneskerk20.00 u.Klaas de Haan
 RoosendaalSt. Janstoren20.00 u.Carlo van Ulft
Wo 12 juli
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Bob van der Linde
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Bob van der Linde
 AmersfoortO.L. Vrouwetoren20.00 u.Carlo van Ulft
 SneekMartinikerk20.00 u.Rien Donkersloot
Do 13 juli
 GoesMaria Magdalenatoren19.30 u.Marc Van Bets (B)
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Carlo van Ulft
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Jasper Stam
 ZwollePeperbus20.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (quatre mains)
Vr 14 juli
 BaarnPauluskerk20.00 u.Anne Kroeze
 Den HaagGrote kerk15.30 u.Gideon Bodden
 HarderwijkGrote kerk19.30 u.Freek Bakker
 KampenNieuwe toren19.30 u.Richard de Waardt
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Auke de Boer
 ZutphenWijnhuistoren19.00 u.Carlo van Ulft
Za 15 juli
 AlmeloSt. Georgiustoren14.30-16.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
 DeventerSt. Lebu´nustoren14.00 u.Gerda Peters
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Auke de Boer
 LochemSt. Gudulatoren15.00 u.Jan-Geert Heuvelman (orgel- en beiaardwandeling)
Zo 16 juli
 NijmegenSt. Stevenstoren12.30 u.Malgosia Fiebig
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Hylke Banning
 SluisBelfort15.30 u.Piet Hamelink
 VenloSt. Martinustoren14.30 u.Gerda Peters
Ma 17 juli
 NijmegenSt. Stevenstoren11.00 u.Malgosia Fiebig
 UtrechtDomtoren20.00 u.Geert D'hollander (B)
Di 18 juli
 ElburgSt. Nicolaastoren19.00 u.Frits Reynaert
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Margareth Pan (USA)
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Bob van der Linde
 VlaardingenGrote kerk20.00 u.Vlaardingse Beiaarddag met Boudewijn Zwart, Jakob De Vreese, Rachel Perfecto en Bas de Vroome
Wo 19 juli
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Christiaan Winter
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Christiaan Winter
 AmersfoortO.L. Vrouwetoren20.00 u.Frans Haagen
 HoornGrote kerk19.30 u.Margareth Pan (USA)
 RotterdamStadhuistoren20.00 u.Geert D'hollander (B) en Richard de Waardt (accordeon) met Kampa Kampa!
 SneekMartinikerk20.00 u.Gideon Bodden
Do 20 juli
 GoesMaria Magdalenatoren19.30 u.Bas de Vroome
 GroningenMartinitoren19.30 u.Auke de Boer (verzoekprogramma van en voor de stadjers)
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Richard de Waardt
 ZwollePeperbus20.00 u.Wim & Ellen Van den Broek (B)(solo / quatre mains)
Vr 21 juli
 BaarnPauluskerk20.00 u.David van der Vlies
 Den HaagGrote kerk15.30 u.Geert D'hollander (B)
 HarderwijkGrote kerk19.30 u.Bob van der Linde
 KampenNieuwe toren19.30 u.Anna Maria RÚvertÚ (E)
 RotterdamSt. Laurenstoren16.00 u.Richard de Waardt (Torenjukebox)
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Theo Spook
 WinschotenOlle Witte15.00 u.Jan-Geert Heuvelman
Za 22 juli
 DeventerSt. Lebu´nustoren14.00 u.Tiffany Ng (USA)
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Gerda Peters
Zo 23 juli
 HilvarenbeekSt. Petrus-Bandentoren15.00 u.Gijsbert Kok
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Tiffany Ng (USA)
 SluisBelfort15.30 u.Tom Van Peer (B)
 VenloSt. Martinustoren14.30 u.Marcel Siebers
 ZutphenWijnhuistoren16.00 u.Wilbert Berendsen
Ma 24 juli
 BeverwijkSt. Agathatoren20.00 u.Gerda Peters
 UtrechtDomtoren20.00 u.Rosemarie SeuntiŰns
Di 25 juli
 ElburgSt. Nicolaastoren19.00 u.Twan Bearda
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Liesbeth Janssens (B)
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Geert D'hollander (B)
 LarenJohanneskerk20.00 u.Jasper Stam
 RoosendaalSt. Janstoren20.00 u.Gerald Martindale (Canada)
Wo 26 juli
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Luc Rombouts (B)
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Luc Rombouts (B)
 AmersfoortO.L. Vrouwetoren20.00 u.Anna Maria RÚvertÚ (E)
 RotterdamSt. Laurenstoren19.30 u.Richard de Waardt en Julie Zhu (USA)(Kintsugi, a staircase in sound)
 SneekMartinikerk20.00 u.Bernard Winsemius
Do 27 juli
 GoesMaria Magdalenatoren19.30 u.Geert D'hollander (B)
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Anna Maria RÚvertÚ (E)
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Malgosia Fiebig
 ZwollePeperbus20.00 u.David van Amstel (D)
Vr 28 juli
 BaarnPauluskerk20.00 u.Gerald Martindale (Canada)
 HarderwijkGrote kerk19.30 u.Theo Spook
 KampenNieuwe toren19.30 u.Julie Zhu (USA)
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Gijsbert Kok (Bach)
 WinschotenOlle Witte15.00 u.Richard de Waardt
 ZutphenWijnhuistoren19.00 u.Anna Maria RÚvertÚ (E)
Za 29 juli
 AppingedamNicola´toren15.00 u.Adolph Rots
 DeventerSt. Lebu´nustoren14.00 u.Liesbeth Janssens (B)
 Etten-LeurGemeentetoren15.00 u.Gerda Peters
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Martien van der Knijff
Zo 30 juli
 MiddelstumSt. Hippolytustoren16.00 u.Vincent Hensen
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Anna Maria RÚvertÚ (E)
 SluisBelfort15.30 u.Wim Berteloot (B)
 VenloSt. Martinustoren14.30 u.Rosemarie SeuntiŰns
 ZutphenWijnhuistoren13.00 u.Frans Haagen (boekenmarkt)
Ma 31 juli
 HattemSt. Andreastoren19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 UtrechtDomtoren20.00 u.Rien Donkersloot
Top
AUGUSTUS
Di 1 augustus
 ElburgSt. Nicolaastoren19.00 u.Jan Bezuijen
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Julie Zhu (USA)
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Rien Donkersloot
Wo 2 augustus
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Julie Zhu (USA)
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Julie Zhu (USA)
 AmersfoortO.L. Vrouwetoren20.00 u.Richard de Waardt
 HattemSt. Andreastoren14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 HoornGrote kerk19.30 u.Gijsbert Kok
Do 3 augustus
 KatwijkAndreaskerk19.00 u.Dick van Dijk
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Koen Van Assche (B)
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Malgosia Fiebig
Vr 4 augustus
 BaarnPauluskerk20.00 u.Bernard Winsemius
 CuijkMartinuskerk19.00 u.Roel Smit
 HarderwijkGrote kerk19.30 u.Koen Van Assche (B)
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Gerda Peters
 WinschotenOlle Witte15.00 u.Paul Maassen
Za 5 augustus
 DeventerSt. Lebu´nustoren14.00 u.Kasia Piastowska (PL)
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Jan Bezuijen (kunstdagen)
Zo 6 augustus
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Kasia Piastowska (PL)
 SluisBelfort15.30 u.Koen Van Assche (B)
 VenloSt. Martinustoren14.30 u.Els Debevere (B)
 ZutphenWijnhuistoren16.00 u.Geert D'hollander (B)
Ma 7 augustus
 BrielleSt. Catharijnetoren19.00 u.Marc Van Bets (B)
 HattemSt. Andreastoren19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 UtrechtDomtoren20.00 u.Twan Bearda
Di 8 augustus
 EnkhuizenDrommedaris20.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Wim Ruitenbeek
 LarenJohanneskerk20.00 u.Laura Marie Rueslňtten
 RoosendaalSt. Janstoren20.00 u.Marc Van Bets (B)
Wo 9 augustus
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Hylke Banning
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Hylke Banning
 AmersfoortO.L. Vrouwetoren20.00 u.Gijsbert Kok
 HattemSt. Andreastoren14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
Do 10 augustus
 KatwijkAndreaskerk19.00 u.Marcel Siebers
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Jan-Geert Heuvelman
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Wim Ruessink
Vr 11 augustus
 BaarnPauluskerk20.00 u.Arie Abbenes
 CuijkMartinuskerk19.00 u.Povl Balslev (DK)
 HarderwijkGrote kerk19.30 u.Richard de Waardt
 WinschotenOlle Witte15.00 u.Vincent Hensen
Za 12 augustus
 AppingedamNicola´toren15.00 u.Adolph Rots
 DeventerSt. Lebu´nustoren14.00 u.Monika Kazmierczak (PL)
 Etten-LeurGemeentetoren15.00 u.Toni Raats & Ludo Geloen (quatre mains)
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Wim Ruitenbeek
 VoorburgOude kerk11.00 u.Kenneth Theunissen (B)
Zo 13 augustus
 SluisBelfort15.30 u.Dina Verheyden (B)
 VenloSt. Martinustoren14.30 u.Povl Balslev (DK)
Ma 14 augustus
 BrielleSt. Catharijnetoren19.00 u.Janno den Engelsman
 HattemSt. Andreastoren19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 UtrechtDomtoren20.00 u.Rachel Perfecto (USA)
Di 15 augustus
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Malgosia Fiebig
 RoosendaalSt. Janstoren20.00 u.Toni Raats & Ludo Geloen (quatre mains)
Wo 16 augustus
 AlkmaarSt. Laurenstoren19.30 u.Monika Kazmierczak (PL)
 AlkmaarWaagtoren16.00 u.Monika Kazmierczak (PL)
 HattemSt. Andreastoren14.30 u.Jaap Neuteboom (in combinatie met orgelconcert)
 RotterdamStadhuistoren20.00 u.Richard de Waardt en Minou den Hals (harp)
 SneekMartinikerk20.00 u.Boudewijn Zwart
Do 17 augustus
 KatwijkAndreaskerk19.00 u.Wim Ruitenbeek
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Anna Kasprzycka (PL)
Vr 18 augustus
 CuijkMartinuskerk19.00 u.JŘrgen Buchner (D)
 HarderwijkGrote kerk19.30 u.Freek Bakker
 MeppelGrote kerk20.00 u.Malgosia Fiebig
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Richard de Waardt
 ZutphenWijnhuistoren19.00 u.Frans Haagen (donateursconcert)
Za 19 augustus
 DeventerSt. Lebu´nustoren14.00 u.Aviva Boissevain
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Anne Kroeze
 VoorburgOude kerk11.00 u.Wim Ruitenbeek
Zo 20 augustus
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Gideon Bodden
 SluisBelfort15.30 u.Koen Cosaert (B)
 VenloSt. Martinustoren14.30 u.JŘrgen Buchner (D)
Ma 21 augustus
 BrielleSt. Catharijnetoren19.00 u.Richard de Waardt
 HattemSt. Andreastoren19.00 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 UtrechtDomtoren20.00 u.Malgosia Fiebig met Jeroen van Veen & Friends
Di 22 augustus
 ElburgSt. Nicolaastoren19.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
 EnkhuizenZuidertoren20.00 u.Janno den Engelsman
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Peter Bremer
 RoosendaalSt. Janstoren20.00 u.Toni Raats
Wo 23 augustus
 HattemSt. Andreastoren14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 HattemSt. Andreastoren19.30 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
 HoornGrote kerk19.30 u.Bob van der Linde
 SneekMartinikerk20.00 u.Dirk S. Donker
Do 24 augustus
 GoesMaria Magdalenatoren19.30 u.Koen Van Assche (B)
 KatwijkAndreaskerk19.00 u.Kenneth Theunissen (B) en Martien van der Knijff (piano)
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Wim Ruitenbeek
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Rachel Perfecto (USA)
Vr 25 augustus
 CuijkMartinuskerk19.00 u.Marcel Siebers
 MeppelGrote kerk20.00 u.Anne Kroeze
 UtrechtDomtoren18.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
Za 26 augustus
 BaarnPauluskerk14.00 u.Bauke Reitsma plus blazers en Richard de Waardt & Dina Verheyden met 'Reinaard de Vos'
 GoedereedeSt. Elisabethtoren15.00 u.Hylke Banning
 UtrechtDomtoren11.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
 VoorburgOude kerk11.00 u.Koen Cosaert (B)
 ZutphenWijnhuistoren11.00 u.Frans Haagen (cellofestival)
Zo 27 augustus
 MiddelstumSt. Hippolytustoren16.00 u.Christiaan Winter
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Hylke Banning
 UtrechtDomtoren16.00 u.Luc Rombouts (B) (Festival Oude Muziek)
 ZutphenWijnhuistoren12.30 u.Frans Haagen (Brocantemarkt)
Ma 28 augustus
 BrielleSt. Catharijnetoren21.30 u.Peter Bremer
 UtrechtDomtoren11.00 u.Vincent Hensen (Festival Oude Muziek - Fringe)
Di 29 augustus
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Bernard Winsemius
 UtrechtDomtoren16.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
Wo 30 augustus
 HattemSt. Andreastoren14.30 u.Martien van der Knijff (in combinatie met orgelconcert)
 UtrechtDomtoren16.00 u.Bernard Winsemius (Festival Oude Muziek)
Do 31 augustus
 GoesMaria Magdalenatoren19.30 u.Studenten Ned. Beiaardschool Amersfoort
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Twan Bearda
 NijmegenSt. Stevenstoren19.30 u.Marcel Siebers
 UtrechtDomtoren16.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
Top
SEPTEMBER
Vr 1 september
 MeppelGrote kerk20.00 u.Auke de Boer
 UtrechtDomtoren16.00 u.Jasper Stam (Festival Oude Muziek)
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Arie Abbenes
Za 2 september
 KampenNieuwe toren14.00-16.00 u. Frans Haagen (carillon jukebox)
 UtrechtDomtoren11.00 u.Gideon Bodden (Festival Oude Muziek)
 VoorburgOude kerk11.00 u.Arie Abbenes
Zo 3 september
 OldenzaalSt. Plechelmustoren20.00 u.Liesbeth Janssens (B)
 UtrechtDomtoren16.00 u.Malgosia Fiebig (Festival Oude Muziek)
 VleutenTorenpleinkerk15.00 u.Janno den Engelsman (wandelconcert)
Ma 4 september
 GroningenAcademietoren15.30 u.Auke de Boer (opening Academisch Jaar)
Di 5 september
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Rien Donkersloot
Do 7 september
 GoesMaria Magdalenatoren19.30 u.Rien Donkersloot
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Rachel Perfecto (USA)
Za 9 september
 GroningenMartinitoren12.00-16.00 u. Auke de Boer (demonstratie beiaard en luidklokken)
 HaarlemBakkenessertoren16.30 u.Rien Donkersloot (Andriessen / De Klerk Festival)
 HoornGrote kerk13.00-15.00 u. Open Monumentendag: Frits Reynaert met Hoornse Brassband (open toren van 13.30 u. tot 15.00 u.)
 KampenNieuwe toren15.00-17.00 u. Open Monumentendag: Frans Haagen (open toren)
 VoorburgOude kerk11.00 u.Gerda Peters (open toren)
 WeespSt. Laurenstoren11.00 u.en 13.00 u. Open Monumentendag: Mathieu Polak
Zo 10 september
 AlmeloSt. Georgiustoren14.00 u.Frans Haagen (open toren met om 15.30 u. folklore dansgroep uit Bornerbroek)
 GoedereedeSt. Elisabethtoren11.00 u.en 14.00 u. Open Monumentendag: Jan Bezuijen (handluiden Maria-klok om 12.00 u.)
 ZutphenWijnhuistoren11.30 u.Frans Haagen (Open Monumentendag)
Do 14 september
 DoesburgSt. Martinikerk (mobiele beiaard)20.00 u.Frans Haagen en Wilbert Berendsen (beide orgel en beiaard)
 NijkerkGrote kerk20.00 u.Freek Bakker & Boudewijn Zwart
Vr 15 september
 WeespSt. Laurenstoren19.00 u.Bauke Reitsma
Zo 17 september
 HaarlemSt. Bavotoren18.00 u.Rien Donkersloot (Andriessen / De Klerk Festival)
Za 23 september
 RijssenSchildkerk15.00 u.Jan-Geert Heuvelman (orgel- en beiaardwandeling)
Zo 24 september
 VleutenTorenpleinkerk15.00 u.Malgosia Fiebig (Jan Welmers festival)
Di 26 september
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Studenten Ned. Beiaardschool Amersfoort
Zo 30 september
 ZutphenWijnhuistoren11.00 u.Frans Haagen (jukebox op de markt)
Top
OKTOBER
Di 3 oktober
 HaarlemSt. Bavotoren19.15 u.Rien Donkersloot (Albert de Klerk)
Zo 15 oktober
 VleutenTorenpleinkerk15.00 u.Jan Verheyen (kinderconcert)
Top
NOVEMBER
Za 11 november
 GroningenMartinitoren12.30 u.Auke de Boer (St. Maartensconcert)
Top
DECEMBER
Za 2 december
 GoedereedeSt. Elisabethtoren18.15 u.Jan Bezuijen (intocht Sinterklaas)
 GroningenMartinitoren19.10 u.Auke de Boer (Bach)(daarna orgelconcert Leo van Doeselaer)
 ZutphenWijnhuistoren11.00 u.Frans Haagen (Sinterklaasconcert)
Zo 9 december
 ZutphenWijnhuistoren11.00 u.Frans Haagen (Adventsconcert)
Zo 16 december
 ZutphenWijnhuistoren16.00 u.Frans Haagen (Kerstklokken en Midwinterhoorns)
Za 23 december
 ZutphenWijnhuistoren11.00 u.Frans Haagen (Kerstconcert)
Di 26 december
 GoedereedeSt. Elisabethtoren12.00 u.Jan Bezuijen en koperensemble (kerstconcert)
Wo 28 december
 GoedereedeSt. Elisabethtoren19.00-20.30 u. Jan Bezuijen (open toren, handluiden Maria-klok om 20.00 u.)
Top

CONCERTAGENDA 2017 (op datum)