Maandag - Dinsdag - Woensdag - Donderdag - Vrijdag - Zaterdag - Zondag - Onbekend

Maandag
08:30-09:30Amsterdam37Vrije UniversiteitHenk Verhoef30x per jaar
10:00-11:00Ede51Oude kerkBoudewijn Zwart
10:45-11:30Gorinchem47Grote torenHenny Blom
11:00-12:00Kampen47Nieuwe torenFrans Haagen
11:00-12:00Nijmegen48St. StevenstorenMalgosia Fiebig
12:00-13:00Amsterdam47Koninklijk PaleisFrits Reynaertzomerbespelingen
    Heleen van der Weelhalf juni tot
    Gastbeiaardierseind augustus
12:00-13:00Apeldoorn52Oude RaadhuisBoudewijn Zwart
12:00-13:00Den Haag51St. JacobstorenGijsbert Kok
12:00-13:00Haarlem47St. BavotorenRien Donkersloot
14:00-15:00Roosendaal48St. JanstorenToni Raats
15:00-16:00Nijkerk51Grote kerkFreek Bakker
Top
Dinsdag
10:00-11:00Culemborg47St. BarbaratorenPeter Bremer
10:00-11:00Elburg47St. NicolaastorenMartien van der Knijff
10:00-11:00Vianen42N.H. kerkTeus den Breejen
10:30-11:30Breda49O.L. VrouwetorenPaul Maassen
10:30-11:30Doetinchem47St. CatharinatorenRoel Smit
10:30-11:15Heerlen49St. PancratiustorenFrank Steijnsmei t/m sept
10:30-11:30Oirschot50St. Petrus-BandentorenRosemarie SeuntiŽnsmei t/m oktober
11:00-12:00Delft48Nieuwe kerkstorenHenk Groeneweg
11:00-12:00Spijkenisse47DorpstorenBas de Vroome
11:00-12:00Weesp38St. LaurenstorenBauke Reitsma
11:00-12:00Zaltbommel35GasthuistorenRu Stolktweewekelijks
   Wout van der Linden 
12:00-13:00Amsterdam51WestertorenBoudewijn Zwart
12:00-13:00Groningen52MartinitorenAuke de Boer
12:00-13:00Rotterdam63StadhuistorenRichard de Waardtbeiaardiers wisselen
    Geert Bierling
12:00-12:30Sneek50MartinikerkDirk S. Donker
12:00-13:00Veere47StadhuistorenDavid van der Vliesjul t/m aug wekelijks
12:15-13:00Waalre37Oude WillibrorduskerktorenNan Los2x per maand
12:30-13:30Eindhoven61Stadskerk St. CathrienRosemarie SeuntiŽns
13:00-13:45Den Haag47VredespaleisHeleen van der Weel
13:30-14:30Goes48Maria MagdalenakerkRien Donkersloot
14:30-15:00Amsterdam35ZuidertorenBoudewijn Zwart
16:00-17:00Amsterdam47Oude KerkstorenBoudewijn Zwart
Top
Woensdag
09:30-10:30Wageningen50Grote kerkBoudewijn Zwarttweewekelijks
10:00-11:00Asten56Maria PresentatiekerkRosemarie SeuntiŽns
10:00-11:00Den Bosch35StadhuistorenJoost van Balkom
10:00-11:00Doesburg48St. MartinitorenFrans Haagen2e en 4e vd maand
10:00-11:00Etten-Leur48GemeentetorenMichel Gottmer
10:00-11:00Lochem49St. GudulatorenJan-Geert Heuvelman
10:00-11:00Woerden47St. PetrustorenHenk Verhoef1e en 3e vd maand
11:00-12:00Almere-Haven50Goede RedetorenGerda Petersbeiaardiers wisselen
    Bauke Reitsma
11:00-12:00Enkhuizen52ZuidertorenFrits Reynaert
11:00-12:00Hilversum48RaadhuistorenFreek Bakker
11:00-12:00Raalte37KruisverheffingskerkHenk Veldman
11:30-12:30Den Bosch57St. JansbasiliekJoost van Balkom
11:30-12:15Vlaardingen48Grote kerkBas de Vroome
12:00-13:00Den Haag51St. JacobstorenGijsbert Kok
12:00-13:00Schoonhoven50StadhuisGideon Bodden
12:30-13:30Eindhoven49StadhuisRosemarie SeuntiŽns
12:30-13:00Rotterdam47Erasmus UniversiteitMathieu Polak
12:30-13:30Leiden49StadhuistorenStudenten NBSca 20x per jaar
13:00-14:00Almere-Stad50LichtboogtorenGerda Petersbeiaardiers wisselen
    Bauke Reitsma
13:00-14:00Naaldwijk50St. AdrianustorenBas de Vroome
14:00-15:00Geldrop47St. BrigidatorenGildas Delaportetweewekelijks
14:00-14:45Joure39N.H. kerkDirk S. Donker
14:30-15:15Hattem38St. AndreastorenJaap Neuteboomtweewekelijks
14:30-15:15Cuijk51MartinustorenMarcel Siebers
14:30-15:00Scheveningen38Toren Oude KerkGijsbert Kok
15:00-16:00Assen43StadhuisAuke de Boer
15:00-16:00Baarn44PauluskerkBauke Reitsma2e en 4e vd maand
15:00-16:00Wateringen38N.H. kerkBas de Vroomelaatste vd maand
Top
Donderdag
09:00-10:00Barneveld51Jan van SchaffelaartorenBoudewijn Zwarttweewekelijks
10:00-11:00Bergen26RuÔnekerkGijsbert Kokdriewekelijks, juli en augustus wekelijks
10:00-11:00Groningen25AcademietorenAuke de Boer
10:00-10:30Oosterbeek37RaadhuistorenMichiel Vanhoecke
10:30-11:30Meppel47Grote kerkMannes Hofsink
10:30-11:30Rhenen47St. CuneratorenKlaas de Haan1e, 2e en 3e van de maand
10:30-11:30Vlissingen47StadhuistorenJos Vogel
10:30-11:30Zierikzee36StadhuistorenJanno den Engelsmanwekelijks, nov t/m apr tweewekelijks
11:00-12:00Bolsward44StadhuistorenKlaas de Haanonregelmatig
11:00-12:00Delft48Nieuwe kerkstorenHenk Groeneweg
11:00-12:00Emmeloord48PoldertorenAnne Kroeze
11:00-12:00Hilvarenbeek50St. Petrus-BandentorenGideon Bodden
11:00-12:00Hoogeveen39RaadhuistorenJasper Stam
11:00-12:00Maarssen45Heilig Hart kerkReinold van Zijl1e van de maand
11:00-12:00Vught47St. LambertustorenPeter Bremer
11:00-12:00Zutphen48WijnhuistorenFrans Haagen
11:00-12:00Zwijndrecht37KoningskerkJan van der Zwart10x per jaar
11:30-12:30Gouda50St. JanstorenBoudewijn Zwart
12:00-13:00Enkhuizen39DrommedarisFrits Reynaert
12:00-13:00Rotterdam49St. LaurenstorenRichard de Waardtbeiaardiers wisselen
    Geert Bierling
12:00-13:00Veere47StadhuistorenDavid van der Vliessep t/m jun tweewekelijks
12:30-13:30Heerhugowaard35RaadhuistorenGijsbert Kok's zomers 8x per jaar, ook 5 dec en kerst
12:30-13:30Velsen49StadhuistorenWim Ruitenbeek
13:00-13:45Den Haag47VredespaleisHeleen van der Weelbeiaardiers wisselen
    Henk Groeneweg
13:00-14:00Middelburg49AbdijtorenJanno den Engelsman2e t/m 5e vd maand
13:00-14:00Son48St. Petrus-BandentorenPeter Bremer1e en 3e vd maand
13:30-14:30Veendam49Hervormde kerkVincent Hensen
14:30-15:30Almelo48St. GeorgiustorenFrans Haagen
15:00-16:00Apeldoorn48Groot SchuylenburgMartien van der Knijff
15:00-16:00Valkenswaard45St. NicolaastorenPeter Bremer
15:30-16:30Winschoten49Olle WitteVincent Henseneven weken (niet in
juli en augustus)
17:00-18:00Hoorn52Grote kerkFrits Reynaert
19:00-20:00Rijssen50SchildkerkFrans Haagen40x per jaar
19:00-20:00Tiel47St. MaartenstorenWim Ruitenbeekjuli en augustus
19:30-20:30Deventer53St. LebuÔnustorenJan Willem Achterkamp
20:00-21:00Amersfoort58O.L. VrouwetorenStudenten NBS
Top
Vrijdag
09:00-10:00Barneveld44RaadhuisBoudewijn Zwart
09:15-09:45Alkmaar47WaagtorenChristiaan Winter
10:00-11:00Amersfoort58O.L. VrouwetorenStudenten NBS
10:00-11:00Arnhem53St. EusebiustorenJoke Brandsma †
10:30-11:30Breda49O.L. VrouwetorenPaul Maassen
10:30-11:30Deventer53St. LebuÔnustorenJan Willem Achterkamp
10:45-11:00Alkmaar47WaagtorenChristiaan Winter
11:00-12:00Almere-Haven50Goede RedetorenGerda Petersbeiaardiers wisselen
    Bauke Reitsma
11:00-12:00Schiedam39St. JanstorenGerard de Waardttweewekelijks
    Marianna Marrastweewekelijks
11:00-12:00Tholen37StadhuistorenGerard de Waardt35 x per jaar
11:00-12:00Tilburg50HeikesetorenCarl Van Eyndhovenmei t/m september
11:00-12:00Vlissingen47St. JakobstorenJos Vogel
11:00-12:00Zwolle47PeperbusMartien van der Knijff
11:30-12:00Haarlem26BakenessertorenRien Donkersloot
11:45-12:00Alkmaar47WaagtorenChristiaan Winter
12:00-13:00Den Haag51St. JacobstorenGijsbert Kok
12:00-13:00Dordrecht67Grote kerkBoudewijn Zwart
12:00-13:00Enschede49Oude kerkJoke Brandsma †
12:00-12:30Sneek50MartinikerkDirk S. Donker
12:30-13:30Utrecht50DomtorenMalgosia Fiebigapr t/m nov
12:45-13:15Haarlem47St. BavotorenRien Donkersloot
13:00-14:00Alkmaar35St. LaurenstorenChristiaan Winter
13:00-14:00Sint Maartensdijk40N.H. kerkGerard de Waardttweewekelijks
13:30-14:30Edam37SpeeltorenFrits Reynaert1e van de maand
13:30-14.30Winterswijk48JacobstorenWim Ruessink
14:00-14:30Breda35HeuvelbrinkcarillonPieter Maassen
14:00-15:00Huissen48O.L. Vrouwe-ten-Hemel- opnemingstorenAndrť Kukolja1x per maand
14:30-15:30Groenlo47St. CalixtuskerkWim Ruessink
14:30-15:30IJsselstein50Oude N.H. kerkBoudewijn Zwart
15:00-16:00De Lier37St. GeorgiustorenGijsbert Kok1e vd maand
    Henk Lemckert3e vd maand
15:00-16:00Nieuwegein47ParkbeiaardMoshť Lewkowitzwegens bouw nieuw gemeentehuis tijdelijk aan Noordstedeweg
15:00-16:00Nijkerk51Grote kerkFreek Bakker
15:30-16:30Bergen op Zoom48St. GeertruidstorenJanno den Engelsmanwekelijks, nov t/m apr tweewekelijks
15:30-16:30Oosterhout49St. JansbasiliekPieter Maassen
16:00-17:00Dinxperlo50N.H. kerkJan Willem Achterkamp1e en 3e vd maand
16:00-17:00Eindhoven61Stadskerk St. CathrienRosemarie SeuntiŽns
16:00-16:45Hattem38St. AndreastorenMartien van der Knijfftweewekelijks
juni t/m sept.
16:00-17:00Heerenveen49Raadhuis 'Crackstate'Klaas de Haan1x per maand
16:00-17:00Laren47JohanneskerkKlaas de Haan2e en 4e vd maand
17:00-18:00Zeewolde50Open HaventorenBoudewijn Zwart
19:00-20:00Alphen a/d Rijn47AdventskerkMarianna Marras
19:00-20:00Bergen op Zoom48St. Geertruidstoren
19:00-20:00Doetinchem47St. CatharinatorenRoel Smit
19:00-20:00Dokkum49StadhuisAuke de Boer
19:00-20:00Emmeloord48PoldertorenAnne Kroeze
19:00-20:00Hasselt49St. StephanustorenMartien van der Knijff
19:00-20:00Rotterdam63StadhuistorenRichard de Waardtbeiaardiers wisselen
    Geert Bierling
19:00-20:00Woerden47St. PetrustorenHenk Verhoef4e van de maand april t/m sept
19:00-19:30Zaltbommel35GasthuistorenRu Stolkmei t/m sept
   Wout van der Linden 
19:30-20:30Bolsward44StadhuistorenKlaas de Haan1x per maand
19:30-20:30Ede51Oude kerkBoudewijn Zwart
19:30-20:30Enkhuizen52ZuidertorenFrits Reynaert
19:30-20:30Oldenzaal48St. PlechelmustorenHylke Banning
19:30-20:30Raalte37KruisverheffingskerkHenk Veldman
19:30-20:30Rhenen47St. CuneratorenKlaas de Haan4e van de maand
Top
Zaterdag
10:00-11:00Helmond48St. LambertustorenRosemarie SeuntiŽns
10:00-11:00Rijnsburg50N.H. kerkBas de Vroome1e van de maand
10:00-11:00Schoonhoven50StadhuisBoudewijn Zwart
10:30-11:30Harderwijk47Grote kerkFreek Bakker
11:00-12.00Alkmaar47WaagtorenChristiaan Winter
11:00-12:00Almere-Stad50LichtboogtorenGerda Petersbeiaardiers wisselen
    Bauke Reitsma
11:00-11:30Appingedam51NicolaÔtorenAdolph Rotsapril t/m sept
11:00-12:00Axel35StadhuistorenPiet Hamelink
11:00-12:00Bathmen27DorpskerkJan Willem Achterkamp1e en 3e vd maand, totaal 40x per jaar
11:00-12:00Brielle49St. CatharijnetorenPeter Bremer1e en 3e vd maand, apr t/m sept wekelijks
11:00-12:00Delft48Nieuwe kerkstorenHenk Groeneweg
11:00-12:00Drunen47St. LambertustorenJoost van Balkom
11:00-12:00Goedereede51St.CatharinatorenJan Bezuijentweewekelijks, juli en augustus wekelijks
11:00-12:00Groningen52MartinitorenAuke de Boer
11:00-12:00Hengelo59RaadhuistorenRoel Smit
11:00-12:00Maassluis47Grote kerkJan van der Zwarttweewekelijks
    Gerard de Waardttweewekelijks
11:00-11:30Monnickendam17SpeeltorenHenk Verhoef
11:00-12:00Scheveningen38Toren Oude KerkGijsbert Kok
11:00-12:00Utrecht50DomtorenMalgosia Fiebig
11:00-12:00Zutphen48WijnhuistorenFrans Haagen
11:00-12:00Zwijndrecht37KoningskerkJan van der Zwarttweewekelijks
11:15-12:00Hattem38St. AndreastorenMartien van der Knijfftweewekelijks
okt. t/m mei
11:30-12:00Bergambacht51St. LaurentiustorenBoudewijn Zwart
12:00-13:00Roermond49StadhuisRosemarie SeuntiŽns
12:00-13:00Ridderkerk47RaadhuistorenRien Donkersloot
12:00-13:00Rotterdam44PelgrimvaderskerkRichard de Waardtbeiaardiers wisselen
    Geert Bierling
12:00-13:00Venlo53St. MartinustorenMarcel Siebers
12:00-13:00Zoetermeer47Oude kerkGijsbert Kok1e en 3e za vd maand, nationale feestdagen
12:30-13:30Gouda50St. JanstorenBoudewijn Zwart
12:30-13:15Maastricht49StadhuisFrank Steijns
13:00-14:00Amersfoort58O.L. VrouwetorenStudenten NBSbespelingen kunnen uitvallen
13:00-14:00Middelburg49AbdijtorenJanno den Engelsman1e vd maand
13:00-14:00Rotterdam49St. LaurenstorenRichard de Waardtbeiaardiers wisselen
    Geert Bierling
13:00-14:00Vleuten52WillibrordkerkMalgosia Fiebig
13:30-14:30Beverwijk49St. AgathatorenGerda Peters1e en 3e en 5e vd maand
13:30-14:30Bunschoten47BeiaardtorenMathieu Polaktweewekelijks
    Bauke Reitsmatweewekelijks
13:30-14:30Voorburg39Oude kerkGerda Peters2e en 4e vd maand
13:30-14:30Voorschoten38N.H. kerkGijsbert Kok
13:30-14:30Zwolle51PeperbusMartien van der Knijff
14:00-15:00Amsterdam38MunttorenGideon Bodden
14:00-15:00Deventer53St. LebuÔnustorenJan Willem Achterkamp
14:00-15:00Haastrecht38N.H. kerkPeter Bremer1e van de maand
14:00-14:45Joure39N.H. kerkDirk S. Donker
14:00-15:00Schijndel49St. ServatiustorenGildas Delaporte
14:00-15:00Tiel47St. MaartenstorenWim Ruitenbeek
14:00-15:00Tilburg50HeikesetorenCarl Van Eyndhoven
14:15-15:00Amsterdam31Plein 1940-1945Klaas de Haan1e en 3e van de maand
14:25-14:55Eindhoven61Stadskerk St. CathrienRosemarie SeuntiŽns1e van de maand
14:30-15:30Dordrecht67Grote kerkBoudewijn Zwart
14:30-15:15Weert49St. MartinustorenFrank Steijns
15:00-16:00Bussum47RaadhuistorenLevina Porstweewekelijks
15:00-16:00Heusden48StadhuistorenPeter Bremer2e van de maand
15:00-16:00Kampen47Nieuwe torenFrans Haagen
16:00-17:00Amersfoort58O.L. VrouwetorenStudenten NBS
16:00-17:00Amsterdam47Oude KerkstorenGideon Bodden
16:00-16:45Hoorn52Grote kerkFrits Reynaert3e van de maand
16:00-17:00Middelstum30St. HippolytustorenHenk Veldman1e vd maand
16:00-17:00Zeist35RaadhuisPeter Bremer1e en 3e vd maand
19:00-19:30Amsterdam35ZuidertorenGideon Bodden
19:00-20:00Veere47StadhuistorenKees van Eerselalleen juli en augustus
Top
Zondag
09:30-10:30Zwijndrecht37KoningskerkJan van der Zwart5x per jaar
14:00-15:00Doesburg48St. MartinitorenFrans Haagen1e en 3e vd maand
14:00-15:00Utrecht43NicolaÔtorenMalgosia Fiebig
15:00-16:00Brunssum38BestuurscentrumHarry Seevens1e van de maand
15:30-16:30Sluis41StadhuistorenPiet Hamelink
16:00-17:00Vleuten52WillibrordkerkMalgosia Fiebigapr t/m okt
Top
Onbekend
 Aarle-Rixtel47Klokkengieterij geen gegevens
 Amersfoort49BelgenmonumentStudenten NBSvoor studie - geen vaste tijden
 Amsterdam47Koninklijk PaleisFrits Reynaertonregelmatig
 Boxtel48St. Petrustorengeen gegevens
 Breukelen18Kasteel NijenrodeJan Willem Achterkamponregelmatig
 Den Helder49ZeeheldenmonumentCo Groenewoudgeen gegevens
 Dordrecht50StadhuistorenBoudewijn Zwartgeen gegevens
 Dronten27GemeentehuisFrits Reynaertonregelmatig
 Drunen47Klokkenstoel Lips N.V. geen gegevens
 Enschede49Universiteit TwenteCampus Beiaard Kringonregelmatig
 Epe30N.H. kerkAnne Kroezeonregelmatig
 Garderen44Oude kerkBoudewijn Zwartonregelmatig
 Halsteren47St. MartinustorenToni Raatsminstens 1x per maand
 Heiligerlee49KlokkengieterijmuseumLevina Porsonregelmatig
 Helenaveen23Klokkenstoel Kerkplein geen gegevens
 Hulst36St. Willibrordustoren geen gegevens
 Kamerik35St. Hippolytustoren geen gegevens
 Katwijk38AndreaskerkMartien van der Knijff2x per maand, tijden in krant
 Leeuwarden39Stadhuiskoepelgeen gegevens
 Maastricht59St. ServaasbasiliekFrank Steijnsonregelmatig
 Moordrecht38DorpstorenMaarten Siebelgeen gegevens
 Nijverdal30Raadhuis geen gegevens
 Ootmarsum25N.H. Kerk geen gegevens
 Oudewater51St. Michaelstoren geen gegevens
 Rijswijk47RaadhuistorenMarianna Marrasonregelmatig
 Venray50St. Petrus-BandentorenRosemarie SeuntiŽnswisselende tijden
Top

WEKELIJKSE BESPELINGEN (per dag) Terug